Rosie o’donnell نشان می دهد چرا Leif گرت ممنوع اعلام شد و از دهه 1990 بحث نشان می دهد و چه بیل کازبی را پشت صحنه

Rosie o’donnell می گوید: Leif و گرت بیل کازبی دو از مشکل ساز ترین مهمان او بود و در او محبوب دهه 1990 بحث نشان می دهد.

در ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با Andy Cohen, the 58 ساله Rosie o’donnell Show host گفت که او تا به حال برخی از “نام بزرگ” در “نپرسید بازگشت” لیست برای او امی و برنده بحث نشان می دهد که فرار از 1996-2002.

O’donnell گفته کوهن وجود دارد در مورد “حدود 5” مردم در این لیست است که آنها “نام بزرگ” با برخی از آنها را ممنوع اعلام کرد به دلیل “بیش از حد استفاده از مواد مخدر.” بازیگر و کمدین با اشاره به ’70s, نوجوانان بت Leif گرت به عنوان یکی از بدترین. O’donnell ادعا که “من ساخته شده بود برای رقص'” خواننده ترک دودی پشت صحنه زمانی که او به عنوان مهمان در صحبت های او نشان می دهد در سال 1999.

“Leif گرت آمد با یک تازه زخم از یک لوله است که او استفاده می شود برای نرم افزار,” o’donnell گفت. “او به نوعی آن را جویده است. هنگامی که من او را در اتاق سبز او تا به حال معمولی صورت و آمد و چند دقیقه بعد و او تا به حال یک نوار باریک قرمز سوختگی از بودن در اتاق سبز آن 20 دقیقه می توانم او را. افرادی که خراب کرد نباید در تلویزیون.”

طول دست و پا مصاحبه Rosie o’donnell Show– که پخش به عنوان گرت معروف VH1 در پشت موسیقی خاص بود که ساخت عناوین – سابق بت نوجوان گفت: میزبان بود که سرد و خواسته خود را به صورت یک بافت.

گرت همچنین شوخی که او “سنگسار” در یک پوستر از خود نوجوانان روز بت. زمانی که o’donnell از او خواست اگر او بود سنگسار گرت گفت که او احتمالا بیش از حد جوان زمانی که عکس گرفته شده بود. O’donnell اشاره کرد که گرت انجام شده مواد مخدر به بعد و گرت گفت او شروع به گلدان سیگار کشیدن در سن 18 سالگی قبل از حرکت به مواد مخدر سخت تر.

O’donnell خطاب “اثرات مخرب مواد مخدر” – در حال حاضر دانستن است که گرت هنوز انجام آنها را — به عنوان او خواست بینندگان به تماشای پشت موسیقی قسمت. در قسمت VH1 سری گرت بود و در نهایت مواجه با دوستان سابق خود رولاند وینکلر که در سمت چپ بود فلج 20 سال قبل زمانی که او یک مسافر در Garrett خودرو در یک تصادف. در اوج زندگی حرفه ای او مشکل خواننده سقوط ماشین خود را در حالی که مست و بالا در Quaaludes.

او در سال 2019 خاطرات بت حقیقت گرت اعتراف کرد که او هنوز هم انجام داروهای زمانی که VH1 ویژه ضبط با وجود گفته او هوشیار بود در آن زمان. این خواننده در حال حاضر 58 گفت: فاکس نیوز که امروز او این است که فقط با توجه به چیزهایی که “یک روز در یک زمان.”

“من نه در زندان هستم و نه در نوتوانی” گرت گفت:, و اضافه کرد که آن را در زمان زمان طولانی برای او برای رسیدن به یک نقطه که در آن او را ندارد به خود درمانی خود را برای فرار از گذشته خود.

اما یکی از o’donnell دیگر بدنام ترین مهمانان است که در زندان در حال حاضر. در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند o’donnell ادعا کرد که بیل کازبی — یک مهمان که ساخته شده از چندین حضور در این Rosie o’donnell Show — مورد آزار و اذیت جنسی یکی از کارکنان پشت صحنه.

سال قبل او را متهم و محکوم به تجاوز جنسی در Andrea Constand مورد نمایش کازبی استار گزارش مورد آزار و اذیت یکی از o’donnell تولید زمانی که او یک “راز مهمان” در رویز نشان می دهد.

در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند, o’donnell گفت: زن تهیه کننده گفت: Cosby که روزی هرگز حدس می زنم او رمز و راز مهمان. بحث نشان می دهد که ستاره پس از آن نشان داد که کازبی گفت: تهیه کننده “همه [روزی] به قرار دادن دست خود را حق در اینجا” – و او با قرار دادن دست خود را در نزدیکی آلت تناسلی خود را — و او می دانم آن را به من.'”

O’donnell گفت: تولید شروع به گریه و تهیه و تولید و سپس مواجه کازبی به مدرسه او را بر آنچه که به عنوان “مناسب” رفتار.

کازبی هفت حضور در Tاو Rosie o’donnell Showاز سال 1998 تا 2001. معلوم نیست که اگر سابق ژله, پودینگ سیار بود “ممنوع” از o’donnell را نشان می دهد پس از این حادثه با تهیه کننده, اما به نظر می رسد که به صورت. کازبی نمی شد یک مهمان در این Rosie o’donnell Show’s فصل نهایی پس از ظاهر شدن در آن هر سال دیگر.

در یک بیانیه زیر اودانل در WWHL ظاهر کازبی سخنگوی اندرو وایت سوال چرا o’donnell بالا می برد “false” اتهامات در مورد کازبی دو دهه پس از صحبت های او نشان می دهد رفت هوا.

“این نشان می دهد در سال 2002 به پایان رسید اما در حال حاضر او منتظر سال بعد به متهم آقای کازبی ساخت هرزه “نظر به یک زن تهیه کننده” وایات گفت: در ایالات متحده آمریکا امروز. ‘این فقط یکی دیگر از تلاش برای شناخته شده و مشهور مانند Rosie o’donnell و بسیاری دیگر برای ایجاد نادرست در مورد اتهامات آقای کازبی به منظور به دست آوردن توجه به خود را دارند.”

کازبی در حال حاضر در خدمت 3 تا 10 سال حبس در زندان ایالتی پنسیلوانیا در چندین فقره تجاوز جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>