Rosie Huntington-Whiteley به نظر می رسد سیگار کشیدن در لباس سیاه کوچک با آشکار یقه

سابق victoria’s Secret Angel, Rosie Huntington-Whiteley حیرت زده او 10.8 میلیون Instagram followers با اغوا کننده ضربه محکم و ناگهانی گرفته از های اخیر عکس, او به نظر می رسد در. او به عنوان نشان داده شده در عنوان پست ها شلیک شد برای هارپر بازار استرالیاو شات گرفته شده توسط عکاس دارن مک دونالد. روزی مطمئن ساخته شده به برچسب هر دو عکاس و انتشار در عنوان پست تا طرفداران او می دانست که در آن تصویر خیره کننده از آمد. روزی نیز برچسب گذاشته شده توسط چندین نفر دیگر در تصویر خود را نشان میدهد که مسئول ایجاد کنید.

در تصویر رزی را لرزاند لباس کوچک سیاه و سفید که چسبیده به منحنی او نشان داد و او دارایی های فراوان به کمال است. لباس حال ساده شبح و غوطه ور کم در مقابل flaunting او رخ. نازک تسمه های سیاه و کشیده بیش از او مجسمه شانه و لباس bodice او را در آغوش گرفت صدای زیر رقم قبل از شعله ور پشت کردن بیش از او ، ضربه نابود و لگدمال شده در رویز ران بنابراین او مایل پاهای بلند نمی شد بر روی صفحه نمایش کامل اما او نگاه ظریف و بی عیب و نقص در ضربه محکم و ناگهانی.

روزی مطرح شده در مقابل یک پس زمینه خنثی استراحت دست خود را بر روی یک لبه پشت سر او. خروس بزرگ, قفل سقوط کردن پشت او در یک سبک براق و او نگهداری لوازم جانبی ساده پوشیدن یک دستبند ظریف و دلپذیری بیانیه گردنبند. بور, بمب بسته چشم او برای تصویر فراق لب های او کمی و اجازه می دهد او استخوان های گونه را به تصرف خود نور است. عکس موفق به نمایش گذاشتن همه رویز در زوایای خیره کننده راه است. عکاس نیز مطرح روزی در کنار یک آینه است که منعکس شده خود را به صورت هنری پرنیان.

رویز مشتاق Instagram followers نمی تواند به اندازه کافی از ضربه محکم و ناگهانی و ارسال دریافت بیش از 123,200 دوست دارد در عرض تنها شش ساعت. بسیاری از زیبایی بریتانیا پیروان را به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را در به روز رسانی.

“چنین یک شات زیبا” یک فن اظهار نظر.

“چه یک فرشته” یکی از آشنایان گفت.

در عین حال یکی دیگر از فن اضافه شده است که روزی بود که به دنبال “خیره کننده مثل همیشه” به دنبال دو قلب چشم از emoji.

“این تصویر به نظر می رسد مانند خالص سعادت” یکی دیگر از فن اظهار نظر.

روزی غالبا لرزش پیروان با عکس هایی که به نمایش گذاشتن زیبایی او. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش انگلیسی گیج مشترک یک ضربه محکم و ناگهانی گرفته شده در یک رویداد به صورت ساعت شنی و لوازم آرایشی. بور زیبایی را لرزاند امضای او لب و سایه و ملبس به پایین قطع سفید بالا با یک گردنبند بیانیه در کون, ضربه محکم و ناگهانی. روزی می داند که چگونه به کار او زاویه دوربین و موفق به نگاه خیره کننده بدون توجه به روشنایی و یا جایی که او نما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر