روزی آنا ویلیامز Sizzles در خاکستری, لباس زیر زنانه, Instagram

مدل انگلیسی و تلویزیون شخصیت روزی آنا ویلیامز رفت و آنلاین در روز سه شنبه و به اشتراک گذاشته شده بسیار داغ عکس با طرفداران خود را.

در تصویر روزی می تواند دیده می شود تاب خاکستری زیر مجموعه ای است که اجازه داده او را به او نشان دهد رقم شگفت انگیز. این مجموعه شامل یک خاکستری, پستان بند که افتخار سفید تسمه و یک گروه که با مته سوراخ آرم سالن ، این نحیف گروه اجازه داده او را به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او سینه های طبیعی.

او تیمی سینه بند با بالا waisted تطبیق و یک جفت خاکستری عرق که او را بکشد پایین باسن خود را در معرض سکسی او ران. این risque گروه نیز فعال ççê ی برای قرار دادن سبک سگي معده بر روی صفحه نمایش کامل.

روزی –که گل رز به شهرت پس از ظاهر شدن در سری محبوب عشق جزیره در سال 2018 تصمیم گرفتند برای آرایش صورت. او به ظاهر از اعمال برخی بنیاد عینک تیره رنگ بنفش رژ لب همراه با تطبیق خط لب صورتی, سرخ شدن, برهنه, eyeshadow, صف و یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. او به نظر می رسد به پایان رسید خود نرم افزار آرایش با تاریک به خوبی تعریف ابرو.

آن را مانند نگاه او به موهای خود را در مستی و لوازم با سفید نایک کلاه. او اما اجازه دهید چند رشته مو از سقوط بیش از گونه اش. از نظر طلا و جواهر, او تصمیم گرفت تا برای یک جفت گوشواره گل میخ طلا و دو طلا آویز که یکی از آنها استراحت در بین او رخ.

با توجه به geotag عکس دستگیر شد در منچستر, انگلستان. برای شوت او ایستاده بود در برابر یک پس زمینه سفید کج و بدن او را نگه داشته و دست بر ران seductively جدا و gazed راست به دوربین.

در عنوان او نوشت که او نوشته شده یک تصویر به طوری که کسانی که unfollowed او خواهد پشیمانی انجام این کار است. او همچنین به اطلاع طرفداران او که پست شد اسپانسر شده از طرف سالن ،

در عرض سه ساعت از رفتن زندگی می کنند که ضربه محکم و ناگهانی انباشته نزدیک به 6000 دوست دارد. علاوه بر آن بسیاری از پیروان خود را به بخش نظرات و ارسال چندین پیام به ستایش او شکل و حس سبک.

“Oh wow شما نگاه شگفت انگیز” یکی از طرفداران او اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“روزی شما بیش از حد زیبا! عشق شما” کاربر دیگری chimed در.

“به دنبال پس, زیبا و دلفریب, مادر و کودک” یک سوم پیرو نوشت: اضافه کردن چند قلب-چشم از emoji.

دیگر کاربران ارسال شده کلماتی مانند “غیر واقعی” “شور” و “باور” به بیان تحسین خود را برای مدل.

چند تا از مدل های هم دوست و اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی از جمله Rachel Ward و دمی جونز.

روزی به نظر می رسد در یک تصویر-ارسال ولگردی و قانونی شکنی این روز است. هفته گذشته او wowed طرفداران خود را با یکی دیگر از پوست عریان ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او می تواند دیده می شود تاب سفید زیر مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>