Rosanna Arkle ویترین Underboob در نحیف آبی بیکینی

Rosanna Arkle شده است ارسال تعداد زیادی از چشم نواز جرقه بزند به او Instagram خوراک و مدل جدیدترین سهم گرفتار بسیاری از طرفداران خود را با توجه. او مطرح شده در یک نحیف سرمه بیکینی و برش کوچک از بالا به او اجازه داده شد به نمایش گذاشتن underboob.

در تصویر او ایستاده بود رو به دوربین در قطر و تکیه کردن پای راست. او قرار داده و دست خود را در مقابل او midriff مطرح شده و دست راست خود را کمی در هوا. مدل نگاه دوربین با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود, و او به نظر می رسد داشتن یک زمان خوب است.

لباس شنای زنانه دوتکه او بالا بود و ضخامت تسمه و حرکت شبیه چمچه زنی یقه اما نقطه کانونی مسلما پایین بالا. آن را به حال یک برش بالا که در سمت چپ او underboob در نشان می دهد و آن را آنقدر کوچک است که یک اشاره از آن قابل مشاهده است. او مطابق بیکینی پایین در حال حاضر نیم بیضی شکل برش که اضافه شده یکی دیگر از لاسی لمسی را برای گروه خود را و او را لخت midriff بود و تاب با یک کراوات جلو لهجه.

Rosanna عینک مو در لوکس فر و خار او قفل در پشت شانه های او. او همچنین لوازم با تطبیق کلاه بیس بال و را لرزاند رنگارنگ نرم افزار آرایش. ظاهرا شامل shimmery هلو سایه چشم قهوه ای با لهجه های سنگین ریمل مژه و ابرو تیره بوش در پایین درب و یک خط تیره از نقره در او درونی درب. او همچنین به نظر می رسید به ورزش صورتی سرخ و براق تیره رژ لب صورتی.

او مطرح شده خارج از منزل, اما در این زمینه بود به طوری فازی است که آن را فقط ممکن است به چند درخت.

این به روز رسانی را به دست آورد بیش از 32,100 دوست دارد و پیروان خود را به بخش نظرات برای ارسال عشق خود را.

“Omg این حالت شما lol. این مجموعه آتش” بوده تحسین.

“شما نگاه بزرگ و من عاشق این لباس شنا :D” raved دوم جانباز.

“بوستون فن از استرالیا ؟” فکر کنجکاو رسانه های اجتماعی, کاربر, گرفتن توجه داشته باشید از کلاه خود.

دیگران در پاسخ به سوال خود را در عنوان ،

“من عاشق تنیس و بسکتبال! پروردگار شما به طرز باور نکردنی و خیره کننده” گفت یک چهارم حامی.

Rosanna نیز ارسال شده یکی دیگر از محبوب عکس چند روز پیش که زمان امید بستن برای همه-سفید تنیس ساز و برگ. او دروغ را بر پشت او در دادگاه برگزار شد و یک راکت در دست او است. او گروه شامل یک پیشانی بند کوتاه آستین بالا محصول و دامن. او خیس در نور خورشید و پوست او نگاه قهوهای مایل به زرد و بی عیب و نقص. مدل gazed در شرجی بیان در چهره او آشکار رژ لب صورتی ظهور در شات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>