Rosanna Arkle برگ کمی به تخیل در حالی که پخت و پز در نحیف بیکینی

Rosanna Arkle می داند که چگونه به گرفتن توجه از 5.2 میلیون Instagram followers. بسیاری از زمان, که شامل نشان دادن مقدار زیادی از پوست است. روز سه شنبه او اجازه نمی دهد آنها را زمانی که او یک به روز رسانی که او را دیدم پخت و پز در ساحل چپ که کمی به تخیل.

Rosanna پست شامل سه عکس که او را دیدم در یک روستایی آشپزخانه ایستاده در کنار یک قابلمه روی اجاق گاز. پشت سر او یک wok نشسته بر روی یک ضد. دیوار آراسته بود با یک ماهی خالص و دیگر اقلام تزئینی.

زیبایی کوچک لباس شنای زنانه دوتکه سفید بود. آن را برجسته پاک کردن تسمه که از آن ساخته شده به نظر می رسد حتی کوچکتر از آن بود. فنجان در بالای مثلث کوچک که نشان داد مقدار زیادی از رخ و underboob. کف بودند حتی skimpier از بالا. او زوج لباس شنا با نازک coverup ساخته شده از قرمز و سفید پارچه که او آزادانه در اطراف شانه های او.

در اولین تصویر, Rosanna مواجه دوربین و نگاه چیزی را در فاصله. این coverup تضعیف کردن از یک شانه او تکیه داد یک دست در مقابله. او حیرت انگیز مطرح با یک لگن را به سمت خود انحنا, باسن و شکل ساعت شنی.

Rosanna به دوربین نگاه شرجی در دومین ضربه محکم و ناگهانی به عنوان او برگزار شد یک دست در مو. او عینک پوشش تا باز افشای مقابل او متناسب با هیکل و برنز تب و تاب بودن.

عکس سوم اسیر زیبایی برگزاری یک قاشق چوبی در نزدیکی دهان او seductively به او نگاه کردن به کنار. او عینک coverup آزادانه در اطراف آرنج خود خوش بر و رو شانه. او رو به دوربین و flaunted او شکم صاف و خوش گذران قفسه سینه.

در عنوان او به شوخی در مورد پیدا کردن برخی از abs در آشپزخانه. او همچنین خواسته است که عکس طرفداران او بیشتر دوست داشت.

برخی از طرفداران او تا به حال یک مورد علاقه, اما بسیاری از نظرات در آمد از طرفداران raving در بیش از چگونه ویدئو Rosanna نگاه در آشپزخانه.

“OMG شما یک الهه” یکی Instagram کاربر گفت.

“شما یک رویا” دومین تحسین به او گفت.

“کامل و زرق و برق دار” نوشت: یک سوم پیرو.

“مثل همیشه زیبا” اظهار نظر یک چهارم فن.

Rosanna دارای یک مجموعه بزرگ از abs و او به نظر می رسد برای لذت بردن از نشان دادن آنها — و بقیه بدن او را در انواع لباس های آشکار. نه بیش از حد طولانی پیش او به طرفداران او نگاه خوبی در پشت او در یک فشن لباس شنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>