Rosa Acosta قرار می دهد نان بر روی صفحه نمایش در به سختی وجود دارد ساحل, سکس ساحلی,

Instagram مدل و رقصنده باله Rosa Acosta wowed او 1.6 میلیون پیروان با پست های اخیر. ایستاده در بالکن, در حالی که با پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه رشته های طرفداران بودند فورا گرفتار است.

در پست جدید رزا تکیه در برابر یک سیاه فرفورژه, بالکن, دست, حمایت از او. او قرار بود در این دیدگاه از دیدگاه. اما او به جای آن تصمیم گرفت به نگاه بیش از شانه خود را در شرجی در برخواهد داشت.

این Instagram احساس عینک سرخ لباس شنای زنانه دوتکه رشته بود که به سختی دیده می شود در ضربه محکم و ناگهانی. این halterneck گره خورده است در سراسر پشت او و تسمه نازک از شلاق زدن کف نشستن در کون باسن. این قرار دادن نان در جلو و مرکز در شات.

رزا هیکل عضلانی نیز بر روی صفحه نمایش در تصویر که دارای برچسب جغرافیایی لس آنجلس/هالیوود کالیفرنیا به عنوان به خوبی به عنوان یک علامت نشان می دهد که پدرو Rolle جونیور جامعی تصویر. رقصنده ناب اسلحه و چوب اسکنه خورده, پاها, برجسته شد به عنوان او به آرامی خم یک پا.

او تیره فر نمی شد دهید و شدید او قاب چهره زرق و برق دار در قابل توجه عکس. نیاز به کمی آرایش او چه می پوشند فقط بیشتر باعث افزایش زیبایی های طبیعی خود را.

گوشواره کوچک می تواند دیده می شود اما به نظر می رسد که باید او را تنها در طلا و جواهر. سر پا, رزا عینک قاتل پمپ های با پاشنه های سیاه و سفید. روشن تسمه برگزار شد کفش در محل.

پشت افراد مشهور, ساختمان های دیگر حضور داشتند. آن را به نظر می رسد که همه آنها در واقع در یک صخره لبه و این احتمال وجود دارد که همه آنها به اشتراک گذاشتن یک نمایش تماشایی به عنوان یک نتیجه از این.

به عنوان به زودی به عنوان رزا نوشته شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض دو ساعت تصویر جمع شده بودند 15,6000 دوست دارد و صدها نظرات.

“و آنچه که یک نمایش بزرگ آن این است که” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“کاملا عاشق این دیدگاه رزا. لعنت” یکی از آشنایان گفت.

“OMG بسیار زیبا به ارمغان می آورد اشک به چشمان من” یک نفر سوم اعلام کرد.

اکثر آنها را شیفته مدل کون گنده. وجود دارد که دیگران را دیدم فراتر از آن.

“آنها گوساله تو” یک نفر گفت یک سرازیر شدن آب از emoji برای بیشتر تاکید.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین قلب-چشم و آتش از emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, رزا به تازگی نوشته شده برخی از تصاویر از خودش و مادرش تمرین خود را حولا هوپ مهارت. در آن عکس مشهور عینک تنگ و حال, سیاه, زراعت و اصلاح نباتات بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>