نقش دانشجویان و اساتید در حفظ ارزش های دموکراتیک

حیدرآباد: باز بحث تحت عنوان “چگونه می توان دانشجویان و اساتید کمک به حفظ ارزش های دموکراتیک در کشور” برگزار شد در Ameena تابع سالن آصف نگر توسط, Jamaat-e-Islami بیشتر حیدرآباد (خانمها بال).

مديران و معلمان و استادان تحصيلات و حرفه ای بخشی از این تعاملی برنامه.

برنامه شروع شد و با تلاوت قرآن. خطاب به شرکت کنندگان دکتر Sameena Faheem هاشمی آشنا و آنها را با اهداف و اهداف از باز کردن بحث. بعد از آن شرکت کنندگان خود را به اشتراک گذاشته دیدگاه ها و ایده ها چگونه به حفظ ارزش های دموکراتیک در هند. آموزش دانش آموزان در مورد حقوق اساسی آنها را درک و استفاده از قدرت خود جذب خوب ارزش های اخلاقی و اجتماعی آگاهی بودند چند پیشنهاد داده شده توسط شرکت کنندگان است.

خانم Azeezunnisa, MANUU دکتر Asra Mohsina دکتری جانورشناسی خانم Amatul Mehtab Yasmeen مدرس گیاهشناسی کتهی کالج زنان خانم ناهید Sufia (BSc تخت) دکتر Reshma محسن DMO, Amba خانه سالمندان خانم Tauqeer فاطمه Enasaa مدرسه خانم Afiya Samreen شرکت در بحث و گفتگو برگزار می شود در تاریخ 20 فوریه است. آنها حاوی بحث با امتیاز با ارزش است.

خانم زهیر فاطمه saheba این Nazima از JIH-حیدرآباد نتیجه بحث کرد و گفت که معلمان در پرورش و ساختن شخصیت دانش آموزان به عنوان آنها تاثیر زیادی بر روی آنها. به دنبال آن آقای محمد معین الدین ابرو احمد, درمان که صحبت در مورد آموزش و پرورش و تاثیر آن در ایجاد آگاهی اجتماعی. آقای محمد عبدل ستار Farooqui رسانه ها در تشویق مردم از حرفه های مختلف به ویژه پزشکان و مهندسان به این طرح در حفظ دموکراسی است.

دکتر Asra Mohsina تحویل رأی با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>