رابرت داونی جونیور و تام هلند تعجب Bridger واکر قهرمان که نجات خواهر از حمله سگ

کاملا احتمالا بزرگترین “خبر خوب” داستان در اینترنت در این هفته بود که از Bridger واکر شش سال قهرمان که او را نجات داد, خواهر از باطل حمله سگ. متاسفانه او متحمل آسیب های جدی خود را در صرفه جویی خواهر و برادر, racking تا 90 بخیه و نیاز به جراحی پلاستیک روی سر و صورت خود را. Bridger و مشتاق Avengers فن شروع به دریافت یک فوران عشق از برخی از ابرقهرمانان مورد علاقه خود را. با توجه به CinemaBlendرابرت داونی جونیور و تام هلند شروع به پریدن کرد به نشان دادن حمایت برای بچه های جوان پس از شرکت ستاره Chris Evans, Mark Ruffalo و Chris Hemsworth.

ایوانز یکی از اولین بازیگران برای رسیدن به پسر کوچک و به او نشاط بخشی, سخنرانی ضمن تشکر از او را برای چنین یک قهرمان به خواهر او.

“آنچه شما انجام شد خیلی شجاع فداکار — خواهر شما خیلی خوش شانس برای شما به عنوان یک برادر بزرگ. خود را پدر و مادر باید خیلی افتخار می کنم،” کاپیتان امریکا بازیگر گفت. “به خاطر اینکه مردی شما ما نیاز به افرادی مانند شما.”

ایوانز نیز وعده داده Bridger یک کاپیتان واقعی امریکا سپر و داونی سعی upstage خود را در جنگ داخلی شرکت ستاره در یک پیام ویدئویی امیدوار کننده چیزی بهتر است.

“Bridger شما یک ستاره راک است. اسم من رابرت داونی جونیور من بازی تونی و که باعث می شود من یک دوست قدیمی از کلاه است. من شنیده ام او با ارسال یک سپر در راه خود را. من میخوام یکی بهتر — شما با من تماس خود را در تولد بعدی من چیزی ویژه برای شما. اواخر. که یک وعده یک وعده ضربان سپر است.”

Robert Downey Jr attends the Avengers: Endgame premiere in South Korea
  چانگ سونگ-Jun / گتی ایماژ

چه داونی در فروشگاه برای Bridger باقی مانده است دیده می شود, اما این مرد جوان می تواند انتظار چیزی دیدنی از مرد آهن خود را.

هلند رسید, در راه های مختلف و در واقع به صحبت کردن با Bridger در تلفن. مشخص شد که مرد عنکبوتی بود کمی مرد ابرقهرمان مورد علاقه ساخته شده است که این تماس تلفنی از همه بیشتر ویژه. با پوشیدن لباس مرد عنکبوتی hoodie در حالی که بازی مراجعت به وطن یامحل تحصیل فیلم در پس زمینه Bridger کردم به صحبت کردن با هلند برای چند دقیقه و به نظر می رسید کمی خجالتی نیاز به پدر و مادر خود را به صحبت کردن برای یک بیت خوب خود تماس بگیرید.

او نشان داد به این بازیگر که وب slinger بود مورد علاقه خود را قهرمان و هلند او را شگفت زده کرد با دعوت از او برای آمدن به مرد عنکبوتی 3 والاتر است که انتظار می رود به محل در نوامبر 5, 2021. این فیلم تا به حال شده است به عقب رانده چند ماه پس از استودیو مارول مجبور شد به تنظیم مجدد برنامه خود با توجه به در جریان همه گیر.

دیگر قهرمانان که رسیده به Bridger شامل Shazam!‘s Zachary Levi و X-مردان هیو جکمن. Avengers: Endgame , مدیران, Joe Russo and Anthony Russo نیز گسترش همراه نوع کلمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>