راب کارداشیان نشان می دهد کاهش وزن در ‘شنا روز” عکس

راب کارداشیان با افتخار نشان داد اخیر خود کاهش وزن در یک ضربه محکم و ناگهانی جدید ارسال شده به خود را Instagram حساب این هفته است. تنها برادر کیم, Khloe و Kourtney کارداشیان و کندال و کایلی Jenner به طرفداران زیرچشمی نگاه کردن در خود را به طور فزاینده ای مناسب بدن جدید را به عنوان او نشان داد که چگونه او را از دست اینچ در اطراف کمر و باب روز پاهای خود را.

سابق Keeping Up with the Kardashians ستاره که دوری ویژه برای چندین ماه پس از مبارزه با بدن اعتماد به نفس مسائل با افتخار نشان داد همه کار سخت خود را در ورزشگاه به او خورد به یک جفت شورت شنا.

راب مشترک ضربه محکم و ناگهانی به حساب او در روز سه شنبه, جولای 7 که به طرفداران نگاه کنید که چگونه او می بیند بدن خود را هنگامی که او به نظر می رسد پایین. راب زاویه دوربین رو به پایین برای نشان دادن خاموش خود را به تدریج معده تملق گفتن در حالی که او ایستاده بود در تاریکی پانل چوب کف.

او را لرزاند یک تی شرت سیاه و سفید با یک گرافیک از یک دختر با موهای کودک در سراسر جبهه که او زوج با شورت سیاه و سفید با رنگ های مختلف کارتون لاک پشت.

او نشان داد او عضلانی و بزرگ نوشتن در جلوی پای راست خود را با یک جفت جوراب سفید و سیاه و سفید و آبی کفش ورزشی, مدت کوتاهی پس از او پا به ویژه در یک راه بسیار بزرگ را در ماه گذشته برای, خواهر, Khloe Kardashian را 36th تولد.

راب همچنین نشان داد در این جدید ها که او در برخی از ورزش بیشتر به ادامه با از دست دادن وزن تحول گفت: او 1.6 میلیون پیروان او از رفتن به استخر با ستایش دو دست و دو قلب آبی نمادها.

مقدار زیادی از طرفداران را به بخش نظرات به یاد داشته باشید که چگونه مناسب و سالم واقعیت ستاره نگاه کرد.

“پسر از دست دادن وزن به شما افتخار مرد” یکی Instagram کاربر گفت.

“کسی است که از دست دادن وزن” دوم فن اظهار نظر در کنار یک بازوی قوی و کف زدن از emoji.

Rob Kardashian arrives at the grand opening of the Kardashian Khaos store
  اتان میلر / گتی ایماژ

“نگه داشتن آن تا” یکی دیگر از اظهار نظر.

“به دنبال شگفت انگیز” یک فرد چهارم گفت: با چندین ستایش دست نمادها.

راب جدید بدن selfie دریافت کرده است بیش از 71,600 دوست دارد در 14 ساعت پس او برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده آن را به حساب خود.

در حالی که روشن نیست چه مقدار از وزن راب دهکدهای از دست داد تا کنون, E! اخبار گزارش شده در این هفته است که او را به استفاده از زمان خود را قفل شده است و در میان همه گیر به دریافت خود را در شکل.

این سایت ادعا کرد که پدر یکی انجام داده است جلسات خود را با مربی است و “به دست آوردن یک شکل جدید و انبوه از اعتماد به نفس.”

“او بسیار خوب است و در یک فضای خوب. او به نظر می رسد خوشحال تر از همیشه و با بهره گیری از بودن در اطراف در تنظیمات اجتماعی بیشتر از” یک منبع ادعا کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>