استیو کوگان و راب Brydon در سفر به یونان است. IFC Films

در دوران فوری ویروسی شهرت, Rob Brydon گرفته است بسیار طولانی و پیچ در پیچ جاده به شهرت در ایالات متحده است.

در سال 2009 Brydon بود موفق کمدین و طنزهای ستاره با یک جامد زیر در انگلستان است. بعد از آن او همکاری با مایکل رسانده این فیلمساز پرکار و استیو کوگان یک همکار انگلیسی, طنز, بازیگر کمی بیشتر شهرت بین المللی برای یک شبکه تلویزیونی به نام سفر. در ابتدا یک پروژه از آن شد تا دهه از سفر در سراسر اروپا است. بچه ها بازدید استراحتگاه عجیب و غریب و بناهای تاریخی در حالی که gorging در محلی غذاهای dueled از طریق برداشت از برنده جایزه اسکار, بازیگران و حفظ معابر از آثار بزرگ ادبیات و سوزن یک دیگر در مورد خود را شخصی و حرفه ای کاستی.

آن را نمی تواند صدا بیشتر تو رفتگی در دیوار اما این سفر سری—با اقساط در شمال انگلستان و ایتالیا و اسپانیا و در حال حاضر یونان—زده وتر با مخاطبان در سراسر جهان در یک دهه مملو اقتصادی تحول نارضایتی و الگوهای رفتاری. در طول سفر Brydon و کوگان مبارزه کردن و بذله گویی در حالی که کار خود را از طریق شخصی و حرفه ای ناکامی—این همه به آرامی اسکریپت mockumentary شامل نسخه های اغراق آمیز از این دو نفر و خود را قطع یو پی اس.

همچنین نگاه کنید به: 10 سال پیش از دست رفته ” گفت: “پایان”

کوگان بهترین و شناخته شده برای خود یاد و ساده لوحانه مجری تلویزیون شخصیت Alan Partridge است divorcé است که به تصویر کشیده شده در این مجموعه به عنوان همیشه نا امید گریزپا واقعی شهرت بین المللی; سفر‘s نسخه Brydon یک پدر خوشحال و از نوزاد است که مطالب با سطح خود را از شهرت است که تا حد زیادی از بازی شیرین (اگر گاهی ضخیم) workingmen شخصیت و dishing از انواع صداها در تلویزیون و رادیو پانل را نشان می دهد. هنوز هم او خود را مشکلات که آشکار در طول زمان است. آنها دو ممتاز مردان کشتی کج با upper-class مشکلات اما آسیب پذیری خود و اشتباهات جهانی relatable به خصوص که مخاطبان نشستن در خانه جدا شده و در بسیاری از موارد به طور کامل از کار می کنند.

تمام چهار TV miniseries قطع شد و پس از آن به فیلم منتشر شده در ایالات متحده و چهارم (و ظاهرا نهایی) قسط در سری سفر به یونانمی شود در دسترس بر روی تقاضا در روز جمعه. ناظر صحبت با Brydon در مورد سفر از طریق این سفر آنچه او آموخته است که در طول فرایند توهین که رفت و بیش از حد و چگونه خود واقعی خود را متفاوت از Rob Brydon او به تصویر کشیده شده بر روی صفحه نمایش.

ناظر: گفت و گو است تا حد زیادی بداهه اما به عنوان این سری رفته در آن است بدست مشارکتی تر از نظر نوشتن شخصیت کمان و سفر شما می خواهید این داستانی نسخه های خود را برای رفتن ،

Rob Brydon: آنها نوشته شده توسط مایکل آن را بسیار او. ما رنگ آن را در او می کشد و آن را در و ما آن را رنگ. ما واقعا بحث های زیادی در مورد که در آن شخصیت ها به, او به ما می دهد یک سند در آغاز. بنابراین برای یونان او گفت: شما به دنبال آن هستید اودیسه مسیر. این مکان شما در حال رفتن به, وجود دارد, چند طرح مربوط به چیزهایی است که اتفاق می افتد در این یکی آن را می سازد به چیزی اتفاق می افتد در پایان که بر آنچه اتفاق می افتد در نزدیکی پایان. و سپس با چیزهایی که ما را به می گویند برای این طرح کسانی که مایکل کلمات. اما پس از آن زمانی که آن را به چیزهای خنده دار از چیزهای که مردم نقل قول است که تقریبا همه بداهه.

فیلم استیو ناراحت است که او را معروف تر و او ریپ در “شما” برای اینکه حتی کمتر شناخته شده است. است که دشوار است و در همه ؟ چگونه شما احساس در مورد زندگی حرفه ای خود را به عنوان این فیلم را توسعه داده اند?

در زندگی واقعی من می خواهم بگویم من خوب من خیلی از مطالب. من نه کسی که به شماره یک, به بزرگترین. من نه کسی که مشترک به این ایده بیشتر, بهتر, بهترین, وجود دارد که چیزی بزرگتر و بهتر در اطراف گوشه. چیزی که من همیشه می گویم این است که من بسیار خوشحال هستم که در آن من هستم, اما من نمی خواهم برای رفتن به عقب. من می خواهم همه چیز را تغییر دهید اگر من شروع به اسلاید.

گمان می کنم آن را فقط مبالغه چگونه آن را واقعا است. بنابراین قطعا در زندگی واقعی استیو رفته به امریکا انجام می شود و بسیار خوب است. در واقع من این را تحسین و آن را جشن می گیرند. در حالی که در سفرمن تحریک او و من سعی می کنم به تضعیف آن است که چه کار می کند. به صورت کمدی. مایکل اغلب می گویند “حق رفتن در آن” در حالی که من خودم می گفتم مگه به من بگویید در مورد این فیلم به من بگویید در مورد آن فیلم به من بگویید در مورد این شخص یا آن شخص است.”

وجود یک شوخی در سفر به یونان که در آن شما بخواهید یکی دیگر آنچه شما بیشتر از افتخار. استیو می گوید: “من 7 بفتا” و به شما می گویند “من کودک است.” و من فکر می کنم در طول دوره چهار فیلم مایکل تخمگذار است که شما می توانید رشد و ناراضی خود را با موفقیت و یا نگاه کردن به آنها و درک چقدر سخت است برای دریافت وجود دارد در همه.

من بسیار در دومین اردوگاه برای که. اما خطوط شما اشاره کردید بسیار جالب است. این خط را “شما به چه چیزی افتخار است؟” و او می گوید: “من هفت بفتا چه در مورد شما؟” و پس از آن من می گویند, البته, تلاش برای کشیدن فرش از زیر او. من می گویم: “فرزندان من است.” و سپس او می گوید: “به این دلیل که شما نمی کردم هر بفتا, راست?” و پس از آن من می گویند “بله, اما شما مجبور به کودکان است.” که جالب توجه است ، این یک خط است که کاملا چند مردم برداشت تا در پوشش خبری اما اغلب ترک از خط آخر که من فکر کردم آن چیزی کامل.

که فقط یک اغراق هر چند من به دنبال آنها در حال حاضر من چندین جایزه هر چند من خجالت می گویند که به شما در یک مصاحبه. اما آن را فقط برای نشان دادن نقطه. ما فقط فیلم برداری این چیزی که استیو و من به نام شب بزرگ دربود که یک موسسه خیریه و ما آن را از طریق زوم. من فیلم برداری معدن در دفتر من در حال حاضر و او فیلم برداری خود را در دفتر کار خود و در خانه خود. برای فیلمبرداری از آن او به ارمغان آورد برخی از جوایز و قرار دادن آنها پشت سر او در قفسه. و از من فیلمبرداری من عمدا با اشاره به این دوربین نسبت به یک قفسه پر از عکس و همه چیز.

بسیاری از مردم فکر می کنم [سفر فیلم] واقعا هستند و من می توانم درک کنند که دلیل آن را فقط یک تاب از واقعیت است. آن را به عنوان ساده به عنوان در حال تغییر دوربین در کمی متفاوت جهت چرا که داستان شما می خواهید برای گفتن.

به آن نقطه را در این سفر سری به نام رابین درست مثل همسر شما در زندگی واقعی است. در سفر به ایتالیا, شما تقلب در همسر خود را که من به عنوان یک عنصر از رقابت با استیو که می خوابد با تعدادی از زنان در سراسر مجموعه.

به این دلیل است که اتفاق افتاده است چرا که مایکل آن را نوشت. من به یاد داشته باشید مایکل گفت که ما باید این ایده است که شما انجام این کار. و آن را به دادگاه تجدید نظر به من تنها به خاطر من می دانستم که این امر ناراحت انتظارات. آن را نمی توان انتظار داشت. چرا که به طور کلی در زندگی حرفه ای من من نمی تواند به بازی این نوع از صحنه های بسیار اغلب. من احساس می کردم در یک Richard Curtis فیلم. من نشسته در ساحل, تلاش برای parejo جذاب است. آن را به دادگاه تجدید نظر فقط در یک سطح احشایی واقعا بدون فکر از آنچه مردم فکر می کنم. چرا که به من این را همیشه آشکار است که نبود من بازی بخش.

من به تماشای برخی از این فیلم با همسرم و او شوکه شده بود.

من فکر می کنم بسیاری از بسیاری از مردم واقعا سرد و بسیار صلیب در مورد آن. من هنوز هم دیدن مسائل در رسانه های اجتماعی مردم می گویند یا به شوخی یا نه: “من هرگز فراموش نکنید آنچه او به همسرش.”

بسیار از این سری است که شما و استیو مسخرگی یکی دیگر. بدیهی است که شما دوستان در زندگی واقعی اما از همان آغاز آن را بی دست و پا بر روی صفحه نمایش ارتباط است. آیا توهین همیشه یک خط عبور یا دریافت بیش از حد شخصی ؟

که اتفاق افتاده است. من فکر می کنم در هر یک وجود دارد خواهد بود یک نقطه که در آن ما بیش از حد و لمس عصب. ما تا به حال یک توافق در ابتدا که ما می تواند بسیار می گویند آنچه که ما می خواستیم. اما آره وجود خواهد داشت زمان هنگامی که شما فکر می کنم صبر کنید آیا او واقعا چیست ؟ و یا او فقط اغراق?

یک لحظه وجود دارد در یونان سری در رستوران در Perea در داخل یک رستوران در نزدیکی برخی از قایق. این که در آن ما صحبت در مورد ماراتن مرد و استیو داشتن یک حمله قلبی. گفت: من چیزی به او که او بود و من فکر می کنم ما تا به حال برای جلوگیری از کمی. اما پس از آن این مورد را فراموش کرده.

در طول سال من فکر می کنم من و او را تبدیل به آرامش بیشتر با هر یک از دیگر, و من فکر می کنم آن را یک اثر جانبی گرفتن—شما ارزش خود را از دوستان ، آن نیز طاقت فرسا به نگه داشتن جنگ است. یکی از مشکلات من تا به حال با مجموعه ای بیش از سال, و من فکر می کنم استیو موافقم—من مطمئن نیستم اما فکر می کنم او خواهد بود بیدار شدن از خواب در صبح و یا نشستن در جدول و رفتن من رو به وحشتناک دوباره در حال حاضر و ما باید برای شروع به چیدن در هر یک از دیگر و اگر ما تعریف می کردند من به اختراع چیزهای تند و زننده می گویند.”

و در عین حال من نیز آگاه باشند که به آن مقدار زیادی از ادویه. این یک تجارت کردن اما من فکر می کنم شخصیت های بر روی صفحه نمایش نرم نسبت به یکدیگر در طول سال. و در حقیقت من فکر می کنم استیو و من مانند هر blokes در اواسط 50s. را تغییر دهید و شما از آن آگاه دور تیک تاک ساعت, بنابراین شما لذت بردن از هر یک از دیگر بیشتر است.

مشهور برداشت چنین بخشی از این مجموعه است. آن را به من زده است که شما انجام شد تا حد زیادی برداشت مردم از یک نسل قدیمی تر از شما, بیشتر, استرالیایی, اما شما در حال حاضر به نوعی پا به مواضع آنها در تمام این سال بعد.

چیزی که در مورد برداشت که من دوست دارم این است که آنها تقریبا همیشه بسیار مهربان. برخی از افراد استفاده از جای دیگری جا زدن خود به عنوان یک ابزار برای انتقاد از کسی مانند تهمت و یا هر کس. اگر من کسی صدای آن را همیشه فرد است که من دوست دارم. و من فکر می کنم که در سفر به ایتالیا, آمریکا به عنوان راجر مور و مایکل کین صحبت کردن در مورد گذر زمان پیدا کنم که کاملا لمس زیرا گمان می کنم ما در حال صحبت کردن در صدای این سینمایی که ما رشد کرده تا به دنبال.

به طوری که هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد [انگلیسی, مدیر] Michael Winner داشتن درگذشت این همه کاملا سودا اما من فکر می کنم آن را به جای دوست داشتنی است. و در یک معنا ما در حال صحبت کردن در مورد خودمان و دانش است که یک روز یکی از ما را قبل از یکی دیگر. مگر ما هر دو گرفته شده در یک دمدمی مزاجی حادثه اسکی را پشت سر گذاشت. آن که سودا کنار کشتی با مرگ و میر است که من بسیار علاقه مند است.

این مصاحبه شده و تغلیظ شده برای وضوح.

سفر به یونان در دسترس است در VOD جمعه, مارس 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im