Ro Khanna: جو بایدن نمی تواند از آمریکا به ‘بعدی Progressive Era,’ اما ‘او’ رفتن به پل’

در مصاحبه ای که پخش شده در شنبه دموکراتیک تشکر. Ro Khanna کالیفرنیا مورد بحث 2020 انتخابات ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی.

صحبت با رادیو فردا رئیس خبرنگار عمده گرت خناس گفت که او انتظار ندارد بایدن به حرکت ایالات متحده در یک پیشرفته تر جهت. “من نمی sugarcoat آن است. من فکر نمی کنم جو بایدن در حال رفتن به تواند ما را به آینده progressive era. من فکر می کنم او برای رفتن به پل” او گفت:.

این نماینده مجلس افزود که او “مشتاق” در مورد ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر اشاره کرد که انتخاب روشن است برای ترقی خواهان. “شما می توانید جو بایدن که می تواند به جلوگیری از آسیب و یک پل و پس از آن ما می توانید مترقی آینده پس از آن,” او گفت:.

بایدن خواهد بود یک مدعی قوی در برابر تهمت Khanna استدلال کرد. “در نهایت آن را در مورد حس خود را از نجابت حس خود را از آمریکا شخصیت” او گفت:.

Khanna همچنین در مورد تارا Reade را در برابر اتهامات معاون سابق رئیس جمهور. Reade سابق سنا دستیار ادعای بایدن تجاوز جنسی ، Khanna — که اشاره کرد که شفافیت کامل لازم است — گفت که او راضی است چگونه بایدن در پاسخ به Reade را ادعا می کند.

این کنگره با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس همه گیر opining که بحران تاکید کرد چقدر اقتصاد آمریکا متکی بر نیروی کار. “اگر ما خیلی وابسته به این کارگران چگونه ما مطمئن شوید که آنها در حال محافظت شده — چگونه ما مطمئن شوید که آنها دریافت پرداخت بیشتر؟”

به عنوان یکی از پیشرو ترقی خواهان در ایالات متحده کنگره Khanna به عنوان روسای مستقل بهداشت ، برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری است. ساندرز آخرین نامزد ایستاده در برابر بایدن اما او در نهایت کاهش یافته و از نژاد و تایید معاون سابق رییس جمهور و تشویق هواداران خود را به رای دادن.

با توجه به مارس نظرسنجی از اقتصاددان و YouGov 50 درصد ساندرز حامیان برگزاری نامطلوب از نظر بایدن. اما قبل از ساندرز به طور رسمی تایید معاون رئیس جمهور سابق.

در حال حاضر رای گیری نشان می دهد که سناتور ورمونت را پشتیبانی می تواند یک افزایش عمده برای بایدن. به عنوان مثال با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه مارس 82 درصد از ساندرز حامیان می گویند آنها را به عقب بایدن در ماه نوامبر. یازده درصد مطمئن نیست هنوز و تنها هفت درصد طرح در رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن به نظر می رسد به خوبی می چرخاند به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به هارت تحقیقات همکاران نظرسنجی منتشر شده در جمعه, معاون سابق رئیس جمهور است که به مراتب جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در تعدادی از کلید سنا میدان نبرد متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>