Rita Ora تنظیم شده و او Instagram on fire برای طی چند روز اخیر او ارسال می کند عدالت را به این روند.

در روز سه شنبه, فوریه 18, انگلیسی خواننده و ترانه سرا در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی برای ارسال یک زن و شوهر از سوزان عکس از خودش flaunting مجنون او رقم به 16 میلیون پیروان و آنها خواهید برای ارسال.

این عکس نشان داد “اجازه دهید شما را دوست دارم من” خواننده داخل یک اتاق اتصالات به عنوان او تلاش کرد در یک لباس شیک. حداقل این چیزی است که 29 ساله ستاره پیشنهاد او انجام شد در این عنوان که در آن او نوشت: او “نفرت[s] خرید” و “آزار دهنده است.”

اورا نمی افزودن یک برچسب جغرافیایی به او پست و یا نشان می دهد که در آن او بود در عنوان ،

او نیم تنه “من هرگز به شما اجازه پایین” خواننده عینک جز دیدن از طریق, سیاه, bralette. سینه بند, اما, برجسته, بافت, الگوهای, در توری که سانسور عکس نگه داشتن آن را در Instagram جامعه دستورالعمل است که جلوگیری از برهنگی از ارسال شده به پلت فرم.

اورا در تلاش بود تا روی آستین پیراهن سیاه و سفید نقطه رقص لهستانی پولکا. دکمه پیراهن او نیز مطلق. در اولین عکس, اورا با آستین در آغوش کشیدن پشت پیراهن بیش از سر خود را به عنوان او به ضرب گلوله یک لبخند روشن در دوربین.

در عکس دوم نشان داد اورا با صورت متمرکز به عنوان او سعی در پوشاک. خواننده تیمی سینه بند و شرت با یک جفت سیاه و سفید براق شلوار که نشسته کم در شکل او را ترک او را باب معده راست بر روی صفحه نمایش. او تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت از چکمه های چرمی سیاه که او بیش از او ،

جای تعجب نیست, پست فوری با آمار طرفداران او. در این ساعت برای اولین بار عکس raked در بیش از 223,000 دوست دارد و بیش از 1200 نظرات و قطعا آن را همچنان به جلب تعاملات در ساعات آینده.

کاربران رسانه های اجتماعی برنامه flocked به بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد اورا زیبایی, دوش گرفتن خود را با همه نوع از تعارف و از emoji.

“[Y], ou هستید بسیار زیبا” یک کاربر raved, دنباله کلمات با یک دعا دست از emoji.

“ذبح” پاسخ داد: یکی دیگر از فن از جمله آتش سوزی و قلب emoji در پایان دهید.

“بدن شما” یک سوم کاربر chimed در شکوه کردن پیام با آتش و نارنجی قلب emoji.

اورا قبلا حیرت زده طرفداران خود را بیش از آخر هفته هنگامی که او در نوشته خود تصویری از خودش را در یک سیاه کوچک است که در سمت چپ کمی به تخیل به عنوان Inquisitr اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de