ریتا اورا نشان می دهد پوستی جدی در Risque عکس لباس شنای زنانه دوتکه

ریتا اورا رها نکرد زیادی به تخیل این هفته هنگامی که او در زمان به Instagram برای درمان طرفداران به برخی از زیبا جق زدن, لباس شنای زنانه دوتکه عکس. انگلیسی خواننده و بازیگر تضعیف به طور جدی کوچک برای جدید ها که ساخته شده بود تا از سه عکس که نشان داد او را به عنوان او را دیدم مقدار زیادی از پوست در آفتاب.

اولین عکس در NSFW مارس 19 ها نشان داد “آهنگ” خواننده به عنوان او ایستاده بود خیلی نزدیک به دوربین به او 16.2 میلیون پیروان یک نگاه خوبی در او نحیف لباس شنای زنانه دوتکه.

ریتا حیرت زده در یک خاکی سبز رشته دو قطعه ساخته شده از بالا با تنها تکه های کوچکی از مواد است که به سختی تحت پوشش قفسه سینه خود را. آن را برجسته نازک رشته ای است که گره خورده در اطراف تنه و سقوط کم به او نشان دکولته.

کف همسان در همان سبز تیره رنگ شده بود و تنها یک قطعه کوچک از مواد که برگزار شد هم توسط نازک و رشته های وابسته به کمان بر باسن. رشته کشیده شد تا به نشستن در خط با bellybutton.

ریتا عبور از سلاح های خود را در مقابل او را به عنوان او نگاه کردن در دوربین.

خیره کننده روشن آسمان آبی را می توان در بالا دیده می شود او در حالی که موهای او بود خراشیده دور برگشت از چهره او به او اجازه بارز زیبایی طبیعی انجام تمام صحبت.

در عکس دوم موجود در بخش جدید ها, ریتا uncrossed آغوش او به طرفداران یک نگاه حتی بهتر در بدن لباس شنای زنانه دوتکه.

ریتا — که به تازگی طرفداران حیرت زده در غوطه سینه بند ورزشی و skintight جفت ساق پوش — مطرح شده با این دوربین در زاویه پایین به عنوان او ایستاده بود بیش از آن در او نحیف لباس شنای زنانه دوتکه.

او بسیار باب روز نیم تنه بود و در تمام نشان می دهد در حالی که او برگزار شد به این رشته از کف با هر دو دست.

او accessorized با دستبند روی مچ دست چپ و دلپذیری گردنبند طلا.

در سومین و آخرین ضربه محکم و ناگهانی او اسلحه خود را عبور و دوباره خم شد به سمت دوربین در حالی که او نشان داد او چند خالکوبی.

از کون بیکینی snaps دریافت کرده اند بیش از 681,000 در 18 ساعت پس از او آن را به عنوان به خوبی به عنوان بیش از 4,400 نظرات.

“چرا شما بسیار زیبا” یک فرد خواست با صدای بلند گریه emoji.

“Gorgeoussss” یکی دیگر از اظهار نظر با دو قلب چشم چهره و آتش نماد است.

“بدن شما” یک سوم از نظر جزئیات با سه آتش emoji.

اما این نه تنها در هفته های اخیر ستاره داده است طرفداران نگاهی به خودش در او شنا.

بازگشت در ماه مارس ریتا رو خیساندن مرطوب در یک لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان یک رجعت به آنچه که او به نام “روز شادتر” در میان مداوم و همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>