Rita Ora مدل های طلا و جواهر طلا سفید بالای مخزن

ریتا اورا گرفت و به Instagram برای ترویج طلا و جواهر با همکاری Thomas Sabo.

“من هرگز به شما اجازه پایین” hitmaker حیرت زده در یک سفید بالای مخزن است که کمی بیش از اندازه. بدون آستین لباس نمایش داده می شود خالکوبی او در آغوش او. اورا کشیده مو بور او را تا در یک مستی کثیف و لوازم خودش را با مقدار زیادی از طلا و جواهر طلا که شامل یک گردنبند با آویز دایره نازک آویزان گوشواره و دستبند و حلقه های متعدد. “چگونه ما (حزب)” songstress تصمیم گرفتند برای خط چشم و ریمل مژه و ابرو برای این مناسبت و همچنین به عنوان سیاه و سفید ناخن لهستانی.

اورا مشترک سه, اخبار, عکس ها در عرض یک ها و آنها را خسته نمی کند که ظاهر می شود روی مبل.

در ضربه اول او دستگیر شد نشسته رو به دوربین. اورا نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با شدید بیان و استراحت او آرنج در بالای صندلی. او چپ بازوی دیگر را به استراحت در دامان او شد و عکس از کمر به بالا.

در اسلاید بعدی, Ora شد جامعی به دنبال بیش از به سمت چپ او. او قرار داده و دست خود را به دهان او و نشان داد در کنار او مشخصات.

در سومین و آخرین قاب او برگزار شد دست خود را به سر او قرار داده و با انگشت زیر لب. اورا ادامه داد: به دنبال به سمت راست و نمایش, طلا و جواهر هست.

برای او به عنوان “تنها می خواهم به شما” نمودار-دائم الخمر توضیح داد که در این زمان آشفته آن را سخت به نگه داشتن ارواح خود را ، اورا به او گفت 16.1 میلیون پیروان که Thomas Sabo و خودش را در حال رفتن به دور یکی از قطعات خود را از این مجموعه به “تشویق کسی که.” وی تاکید کرد: هر کس به در خانه بمانند و امن است.

در طول دو ساعت پس متصلب تا بیش از 120.000 دوست دارد و بیش از 700 دیدگاه اثبات می شود بسیار محبوب است با طرفداران خود را.

“Sis شما نگاه شگفت انگیز است. بسیار زیبا” یک کاربر نوشت و اضافه کرد متعدد قلبی چشم از emoji.

“فوق العاده داغ. Omg تو چنین گیج کننده است. I love u, ایمن ماندن کودک” دیگر به اشتراک گذاشته.

“شما کامل هستند اظهار داشت:” یک سوم فن عاشقانه حروف بزرگ.

“این است که فراتر از زیبا” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

در ماه ژانویه این خواننده مطرح با مجموعه ای در یک, sheer, لباس زیر زنانه سفید bodysuit با طراحی گل بیش از همه. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Ora اظهار داشت که او با پوشیدن لباس های مورد علاقه خود قطعه از این مجموعه است. در این تصاویر او قرار می گیرد یک دست بر ران او و تا به حال یکی دیگر مطرح شده به او و گردنبند و نشان دادن ساعت و حلقه ها در همان زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>