ظهور و سقوط BR شتی

Bavaguthu Raghuram شتی محبوب شناخته شده به عنوان BR Shetty است که بر اساس ابوظبی میلیاردر هندی-بنیانگذار NMC سلامت. NMC بزرگترین خصوصی بهداشت و درمان شرکت در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی). با توجه به زمان اقتصادی شتی که شد از ساحلی, Karnataka وارد نفت خیز ایران, بیابان در اوایل دهه 1970 با 8 دلار در جیب خود و در ادامه به ایجاد یک شخصی ثروت تخمین زده شده توسط فوربس به $4.2 میلیارد دلار در سال 2018 است.

تعهد به خیریه

شتی انجام شده افسانه موفقیت است. او را امضا کرده بود تا به بخشی از دادن تعهد متعهد به کمک به خیریه حداقل نیمی از ثروت شخصی. دادن تعهد یک کمپین راه اندازی شده توسط غولهای کسب و کار بیل گیتس و وارن بافت.

ریزد از امپراتوری

حتی در وحشی ترین رویاهای خود را خواهد شتی مشکوک اند که امپراتوری خود را می ریزد. شتی مشکلات زمانی شروع شد که بلوک Muddy Waters سرمایه با انتشار گزارشی در ماه دسامبر سال گذشته نخوری NMC حساب و افشای یک موقعیت کوتاه ارسال سهام پایین. پس Muddy Waters منتشر شد این گزارش در دسامبر 17, آن را مجموعه ای زنجیره ای از حوادث است که خراشیده امارات متحده عربی.

در حالی که شتی را NMC سلامت می ایستد متهم به جعل حساب و چهره به اتهام کلاهبرداری مالی شرکت خدمات Finablr یک LSE-سازمانی ذکر شده است که صاحب حواله شرکت امارات متحده عربی, ارز کشف شده است که 100 میلیون دلار ارزش چک های صادر شده از این شرکت بدون هیئت دانش. مدیران ارشد در هر دو شرکت یا استعفا و یا اخراج شده است. شتی خود را پا به عنوان مدیر و مشترک غیر اجرایی رئیس NMC سلامت در ماه فوریه و در حال حاضر در مواجهه با اتهامات جنایی در ابوظبی گفته برای تقلب و جعل. پیدا کردن خود دست و پنجه نرم کردن با مشکلات 77 سال شتی پرواز به هند در ماه فوریه است.

نقش مهمی در سیاست

شتی متعلق به Tulu-زبان Bunt جامعه ساحلی, Karnataka. او در یک متواضع اما احترام کشاورزی خانواده در Kapu در Udupi منطقه در کنار سه برادر و سه خواهر. شتی با موفقیت انتخابات رقابت به Udupi شورای شهرداری در 20s خود در یک بلیط از Jan Sangh سلف از Bharatiya Janata Party. نخست وزیر سابق اتل بیهاری واجپایی حال رقابت برای او. اما پدر او یک کنگره و آزادی جنگنده. زمانی که نخست وزیر نارندرا بازدید ابوظبی شتی یکی از سازماندهندگان اصلی این رویداد است.

داروساز

شتی که واجد شرایط به عنوان یک داروساز حال تبدیل شدن به یک توزیع کننده برای یک پونا-بر اساس شرکت دارویی در Udupi در 1970s. Shetty به دست آورده است بسیار حسن نیت در منطقه با جذب بسیاری از جوانان به شرکت های مختلف.

اموال

شتی صاحب یک ناوگان از رول-Royces یک جت خصوصی و دو طبقه کامل در برج خلیفه. TP Seetharam هند سفیر امارات متحده عربی ملاقات کرد شتی در موارد متعدد بین 2013 و 2016.

ابتدا به عنوان نماینده پزشکی

با توجه به شتی او فرود آمد و در ابوظبی در سال 1973 با 8 دلار (Rs 56 پس از آن) و یک کیسه که به سرقت رفته است. اما او نمی تواند پیدا کردن یک شغل دولتی به عنوان او عربی صحبت می کنند. او تصمیم گرفت برای به دست آوردن زندگی با فروش دارو. او خودش خواستار اولین بار در کشور, هوای آزاد, پزشکی و نماینده. او گفت: او را شستشو پیراهن او با پوشیدن بازگشت از یک روز سخت کار او را خشک کنید و پس از یک شب آن را می پوشند دوباره روز بعد هنگامی که او با یک Samsonite کیسه پر از دارو. او هنوز هم نگه می دارد کیسه به عنوان یک یادآوری از زمان های دشوار است.

بنیاد NMC

در سال 1975 شتی تصمیم به باز کردن یک کلینیک خصوصی خواستار آن جدید مرکز پزشکی (NMC). همسرش, Chandrakumari شتی اول بود دکتر از NMC که رفته و تبدیل به یک, بهداشت و درمان, غول, استخدام بیش از 2000 پزشکان در سراسر 45 بیمارستان.

راه اندازی پول حواله شرکت

در سال 1980 شتی راه اندازی پول حواله شرکت درهم ارز برای کارگران مهاجر که شارژ کمتر از بانک ها که در آن زمان و رشد برای تبدیل شدن به یک رهبر بازار در نهایت گسترش به 850 مستقیم شاخه در 31 کشور جهان است.

تنظیم Neopharma

سپس شتی راه اندازی Neopharma یک پیشگام دارویی تولید و سرمایه گذاری در سال 2003 با دولت از هنر و گیاه در ابوظبی.

جوایز

به عنوان شتی کسب و کار گسترده در خلیج فارس, سهام خود را افزایش قابل ملاحظه ای در جامعه و در میان حاکمان اماراتی. ابوظبی دولت را به او اعطا منظور از ابوظبی در سال 2005. دولت هند را به او اعطا یک Padma شری در سال 2009. شتی افزایش خود منافع کسب و کار در هند با کسب 180 سال آسام شرکت بمبئی هفت تپه بیمارستان بود که رو به ورشکستگی رسیدگی و بیمارستان ها در کرالا و Odisha.

نیکوکار

به گفته سفیر سابق Seetharam, شتی یکی از مردم هند مهاجران تبدیل شده است برای کمک به. شتی دریغ نکنید به قبول دعوت به رویدادهای اگر او می دانست که بسیاری از این خواهد ترجمه به درخواست برای کمک.

رویایی نشده

Shetty به تازگی اعلام کرد که او را به صرف 1,000 تومان کرور روپیه در یک فیلم بر اساس یک تفسیر از مهابهاراتا توسط نویسنده MT Vasudevan Nair. متاسفانه هرگز آن را در زمان خاموش.

پیوند با Malayalis

بیش از 70 درصد از شتی کارکنان بودند Malayalis. افرادی مانند MK عبدالله عموی لولو موسس گروه MA Yusuff علی حمایت کرده بود او در اوایل روز است.

چه در پیش است ؟

پس از 2019 Muddy Waters گزارش وقایع را باز به سرعت در Shetty شرکت ها. تلاش های در حال انجام در امارات به نجات NMC. شتی در بیانیه ای گفت: قبلا که او را به بازگشت به ابوظبی یک بار پرواز محدودیت برداشته شد.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>