ریحانا خواهد شد و بنا بود تنها برای روز ولنتاین به دنبال او ادعا تقسیم با عربستان میلیاردر حسن Jameel.

“کار” خواننده و Jameel, بنا به گزارش ها به پایان رسید رابطه خود را در ماه ژانویه پس از دو سال با هم. اگر چه ریحانا نشده تایید کرد که شایعات درست زندگی برای تلفن های موبایل گزارش می دهد که در این سال خواهد گرامیداشت اولین روز ولنتاین به عنوان یک زن مجرد از او و Jameel شد یک زن و شوهر در سال 2017. در حالی که او را ظاهرا بدون ولنتاین روز جمعه 14 فوریه یک منبع به اشتراک گذاشته شده با خروجی که Rih خواهد به صرف روز با تمرکز بر روی کسب و کار های متعدد و درمان خواهد شد چیزهایی که به طور معمول به عنوان امکان پذیر است.

“ریحانا کاملا شاد انجام چیزی که خود در روز ولنتاین این سال و این واقعا درست مانند هر روز دیگر به او” این منبع تایید کرده است.

خودی در ادامه می گویند که ریحانا ممکن است صرف دوشنبه ترویج, لباس زیر زنانه, برند, وحشی X Fenty. خواننده گزارش می داند اهمیت خط و نمی خواهد ذهن کمک به زنان دیگر جشن گرفتن بدن خود را در روز ولنتاین. از استادان هنرمند ترویج شده است خط او به شدت در زمان برای این مناسبت هر شخصی Instagram صفحه و Savage X Fenty حساب.

در تازه ترین Instagram پست ریحانا عینک بند دار سفید سینه بند و شورت مجموعه ای در حالی که استراحت در یک طلا صندلی. او به دوربین نگاه نما با دو غلطک در هر طرف سر او با بقیه موهای خود را مدل دهید در یک موی دم اسبی صاف.

اگر چه آنها هم برای مدتی و ریحانا بود, برنامه ریزی برای کودکان با Jameel, او در حال حاضر استقبال از او را تازه کشف شده تنها زندگی است. او دیده شده است و در مورد با رپر A$AP Rocky. او یک دوست قدیمی از ریحانا و دو شده است موضوع عاشقانه شایعات از سال 2013. یک منبع تایید کرده که ریحانا نیست تا هر کسی است و به سادگی لذت بردن از خود.

“ریحانا نمی نیاز به یک مرد خوشحال می شود. او شده است با داشتن سرگرم کننده پس از فروپاشی بیرون رفتن و فقط با داشتن یک زمان خوب است. او یک مؤمن واقعی است که خدا یک طرح برای همه چیز و او می داند که همه چیز کار کردن که چگونه آنها قرار است به” آنها به اشتراک گذاشته.

ریحانا نیز ممکن است صرف یکشنبه کار بر روی آهنگ های جدید برای طرفداران جان سخت خود را. خواننده مورد انتقاد قرار گرفته توسط او را “نیروی دریایی” به صورت ماه به عنوان آنها پیش بینی او نهمین آلبوم استودیویی. در حالی که او اغلب جوک و claps در طرفداران او در مورد این آلبوم او در عین حال به او طرفداران تاریخ انتشار رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im