پس از یک ماه جستجو برای کامل Hamptons ساحل, خانه برای اجاره در تابستان امسال به نظر میرسد ریحانا ساخته شده است تا ذهن خود را. گرمی برنده جایزه خواننده اجاره پنج اتاق خواب و شش حمام, عقب نشینی از شرق از اواسط جولای تا اواسط آگوست برای یک سنگین $415,000 در نیویورک پست.

این 6,140 فوت مربع خانه اسکله واقع در دریای شمال منطقه از ساوتهمپتون واقع شده است و نزدیک به دو هکتار با نظرات زیبا.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان با تمرکز بر عدالت نژادی و سیاه زندگی ماده

آن را به نظر نمی رسد به خانه عموم ارائه شده به عنوان اجاره است اما مجلس این است که در بازار فروش با یک تماس در زیر 11 میلیون دلار با داگلاس Elliman کارگزار دانیل Lise Desrochers.

rihanna rents hamptons home

ریحانا در حال رفتن به Hamptons در ماه جولای. استیون Ferdman/گتی ایماژ

با توجه به New York Postاجاره نامه تنظیم شده توسط لانه جویندگان’ کارگزار دیلن اکهارت.

وجود پنجره های بزرگ به طبقه چوب جنگلی و درب های شیشه ای در سراسر خانه. خوردن در آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, گرانیت کانتر یک مرکز جزیره و صبحانه نوار صندلی.

وجود دارد یک زندگی باز و منطقه ناهار خوری با شومینه و همچنین به عنوان یک دنج دن.

استاد سوئیت مجهز به یک ناحیه و یک شومینه به عنوان به خوبی به عنوان یک سنگ مرمر-bedecked با یک دو طرفه غرور ساخته شده در وان و در عین حال یکی دیگر از شومینه.

یک ایوان پیکربندی شده است با مناطق صندلی و یک آجر-قاب شومینه. در خارج وجود دارد یک استخر گرم اما این خانه نیز در سمت راست خلیج اسکله با 85 پا حوض.

خانه به استقبال برخی از شناخته شده چهره ها در گذشته بیش از حد. این همان خانه است که Khloe and Kourtney Kardashian اجاره ای در سال 2014 و به عنوان پس زمینه از بسیاری از واقعیت خود را نشان می دهد.