ریچارد با مته سوراخ کردن پله پایین به عنوان سنا اینتل صندلی پس از FBI کشف و ضبط تلفن در فروش سهام, بررسی

سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن در کارولینای شمالی به طور موقت استعفا از سمت خود به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا. این حرکت در می آید یک روز پس از FBI کشف و ضبط تلفن خود را به عنوان بخشی از یک تحقیق یا نه جمهوریخواه مجلس مورد استفاده در داخل اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس به تصمیم به فروش صدها هزار دلار ارزش سهام در اواسط ماه فوریه به عنوان بلومبرگ گزارش روز پنج شنبه.

“سناتور با مته سوراخ کردن با من تماس امروز صبح به من اطلاع از تصمیم خود برای کنار به عنوان رئیس کمیته اطلاعات در تعلیق این تحقیقات گفت:”. “ما توافق کرده اند که این تصمیم می تواند در بهترین منافع این کمیته و موثر خواهد بود در پایان روز فردا.”

ماموران اف بی آی گزارش دریافت حکم پنج شنبه شب و ضبط با مته سوراخ کردن تلفن در محل اقامت خود را. با مته سوراخ کردن متهم است که با استفاده از اطلاعات غیر عمومی به دست آمده در طول cl0sed-درب جلسات در مورد COVID-19 بود که فقط شروع به دست آوردن و نگه داشتن در ایالات متحده است.

در حالی که او را رد کرده است هر گونه تخلف و نام کمیته اخلاق به موضوع نگاه کنید به عنوان Inquistr که قبلا گزارش شده او می گوید که او با استفاده از اطلاعات عمومی برای تصمیم به فروش سهام است. منتقدان می گویند که او با استفاده از اطلاعات در دسترس نیست به افکار عمومی به فروش بیش از 1 میلیون دلار در سهام در مدت کوتاهی قبل از رکود اقتصادی ضربه زدن به کشور است.

با مته سوراخ کردن نیست تنها مجلس را متهم به استفاده از اطلاعات در داخل به تصمیم گیری های مالی. حزب جمهوری خواه و سناتور کلی Loeffler از گرجستان نیز اتهام فروش سهام در پایان ماه ژانویه پس از حضور در یک بسته-درب جلسه که بنا به گزارش متمرکز بر قریب الوقوع coronavirus بیماری همه گیر.

او همچنین با رد این اتهام که فاکس نیوز گزارش داد.

“اگر شما در واقع نگاه شخصی معامله گزارش شد که ثبت آن اعلامیه در پایین که من تنها مطلع از معاملات پس از آنها رخ می دهد — چند هفته” Loeffler گفت. “پس قطعا کسانی که معاملات — حداقل از جانب من بود و ترکیبی از خرید و فروش. بسیار معمول برای نمونه کارها من.”

سناتور جیمز Inhofe یک جمهوری خواه از اوکلاهما و دایان فاینستاین یک دموکرات از کالیفرنیا نیز متهم شده است از فروش سهام. آنها هر دو انکار هر گونه خطا. در حالی که مقامات مجری قانون باید مورد سوال فاینستاین هیچ اقدام دیگری گرفته شده است

با مته سوراخ کردن هنوز برای اظهار نظر در مورد تشنج از خود گوشی و از آن نشده است اعلام کرد که جایگزین او خواهد شد در کمیته اطلاعات. او در حال حاضر گفت که او قصد ندارد به اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2022 که مدت او به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>