Rianna کانر نجار قرار می دهد و در زیر نمایش در غوطه Bodysuit در Instagram

آمریکا Playboy مدل Rianna کانر نجار دقیقا می داند که چگونه به درایو خود را به طرفداران دیوانه خود تصاویر در Instagram. و این چیزی است که او دقیقا در آخرین لحظهای است.

در ضربه محکم و ناگهانی بود که آپلود شده بر روی چهار شنبه, آوریل 29 گیج کننده می تواند دیده می شود تاب نور-صورتی bodysuit, یکی, که برجسته یقه غوطه وری. به عنوان یک نتیجه, Viral flaunted مقدار کافی از رخ به یاد طرفداران او.

این همه نیست, اما بالا-برش و hemline این گروه نیز فعال خود را برای نشان دادن خاموش خود ران و پاها.

در همراهی با سبک و شخصیت این دختر تصمیم گرفتند برای آرایش صورت. نرم افزار ویژه عاج بنیاد برهنه, سرخ, سفید, eyeshadow, صف چشم و یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. او به پایان رسید او نرم افزار آرایش با رژلب-رژ لب صورتی و به خوبی تعریف شده و ابروهای تیره.

لباس زیر زنانه, عینک, مو خود را در یک مستی کثیف به جلو نگاه در حالی که او آن را نگه داشته ساده توسط accessorizing با آویز خوش طعم.

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد در چتسورث کالیفرنیا در حالی که به ژست برای ضربه محکم و ناگهانی Rianna می تواند دیده می شود در یک باغ. او کمی کشیده بدن او انداخت سر خود را عقب نگه داشته و دست او را پشت سر او بسته چشم او و او را دیدم لبخند زیبا که ذوب قلب بسیاری از.

در زیرنویس Rianna نوشت که با توجه به افسرده وضعیت مردم باید به یاد داشته باشید که مردم هنوز زنده هستند بنابراین هنوز هم وجود دارد برخی از گزینه های. او سپس به اطلاع طرفداران او که او سعی کردم به جلو و یک ‘مرلین مونرو مطرح در pic و خواسته طرفداران خود را که آیا او موفق بوده است یا نه.

او همچنین برچسب زده او عکاس, کیت, برای تشکر و قدردانی و اطلاع طرفداران او که تصویر گرفته شده در طول این دختران از رویداد تابستان.

در عرض سه ساعت از ارسال ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 9,700 دوست دارد و بالاتر از 170 نظر است که در آن طرفداران و پیروان ستایش ççê ی برای خود رقم را به عنوان به خوبی به عنوان او حس باور نکردنی از سبک.

“Omg من عاشق که ساز و برگ و لبخند زیبا از شما Rianna. شما واقعا زیبا زنانه و زرق و برق دار” یکی از طرفداران او نوشت.

“نگاه شما راه بهتر از مرلین مونرو شما عیار!” کاربر دیگری chimed در.

“وای شما نگاه بسیار زیبا. من شما را خیلی دوست دارم” یک سوم تحسین گفت.

“شما میخ را در برخواهد داشت ، و بله, آن خوب بود و هنوز هم زنده” یک چهارم پیرو پاسخ داد.

گذشته از طرفداران او بسیاری از مدل های دیگر نیز دوست game, این تصویر برای نشان دادن قدردانی و پشتیبانی. این شامل Lynnie ماری و Nannette هموند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>