Rianna کانر نجار برگ بسیار کمی به تخیل در یک بسیار کوچک لباس شنای زنانه دوتکه

آمریکا Playboy مدل Rianna کانر نجار به او در زمان Instagram صفحه در صبح روز یکشنبه و فرستاده درجه حرارت افزایش با ارسال یک بسیار با مزه, عکس فوری.

در pic, Viral دیده می شود می تواند تاب خطرناکی کوچک فلزی لباس شنای زنانه دوتکه صورتی که تلاش برای مهار او کافی دارایی. کوچک لباس شنای زنانه دوتکه بالا برجسته مثلثی فنجان است که می تواند تنها پوشش او ، فنجان برگزار شد همراه با نازک pink رشته ها که فرار در سراسر سینه و پشت گردن او. او تیمی بالا با یک اندازه و نحیف شورت لا کونی که او کشیده در به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او واقع در منطقه است. این risque گروه مجاز Rianna به او نشان دهد چابک, سینه, محکم بسته شده, معده, مجسمه abs و بدون چربی ران. خوانده شده عکس را می توان در Instagram.

او sported کامل آرایش صورت به تکمیل فلزی لباس شنای زنانه دوتکه. این نرم افزار به ظاهر برجسته برخی از پایه و تیره رنگ بنفش سایه ای از رژ لب که برجسته لذیذ او پوت. آن را مانند نگاه او به ارمغان گونه او را با صورتی سرخ تصمیم گرفتند برای یک سایه چشم قهوه ای به شدت صف چشمان یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو و تاریک به خوبی تعریف ابرو. به چیزهایی ادویه تا او نیز اعمال می شود روشن و خاموش شدن در سراسر بدن خود را.

او آزادانه گره خورده است, خروس بزرگ, گیسوان و اجازه دهید او قفل سقوط خود را به عقب. او در حال غرق طلا و جواهر بنابراین نه به گرفتن توجه از آلوده با انزال, حمام کردن کت و شلوار.

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد جایی در لاس وگاس, نوادا. به مطرح او می تواند دیده می شود نشسته بر روی یک صندلی در کنار پنجره یک ساختمان است. آن را یک شوت به عنوان یکی دیگر از ساختمان و برخی از درختان می تواند دیده می شود در پس زمینه.

در عنوان او دعوت طرفداران خود را برای پیوستن به تنها طرفداران حساب رایگان است. در عرض کمتر از 30 دقیقه از رفتن زندگی می کنند تصویر انباشته بیش از 4000 را دوست دارد. علاوه بر آن بسیاری از پیروان خود را به بخش نظرات و ارسال بیش از صد پیام است.

و “آنچه در وگاس اتفاق می افتد باقی می ماند در وگاس. من امیدوارم که شما با داشتن یک زمان فوق العاده!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“وای شما خیلی کامل از سر تا پا!!” کاربر دیگری chimed در.

“لعنت به طوری زرق و برق دار. من امیدوارم که شما یک شب بزرگ. شما را دوست دارم” یک سوم تحسین گفت.

“My heart is beating خیلی سریع پس از نگاه کردن به این عکس!!!” یک چهارم پیرو نوشت.

به غیر از او به طور منظم طرفداران و پیروان ضربه محکم و ناگهانی نیز توسط بسیاری از Rianna همنوع مدل و اثرگذارندهها از جمله Pandora Blue and Amanda نیکول.

Rianna یک نرم افزار می آید به اذیت کردن طرفداران خود را با پوست عریان شیطان, عکس و فیلم. نه بیش از حد طولانی پیش او به اشتراک گذاشته یک عکس که در آن او می تواند دیده می شود تاب نحیف شلاق زدن. و به جای پوشیدن سینه بند بالا او تنها با استفاده از ستاره به شکل پاستا به سانسور نوک سینه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>