‘RHONY’ ستاره رامونا خواننده ادعا می کند او را سالم پس از حضور در Hamptons با Kimberly Guilfoyle

رامونا خواننده ادعا می کند او کاملا سالم پس از حضور در یک پارتی در Hamptons که همچنین با حضور در توسط Kimberly Guilfoyle که به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به تاریخ 7 ژوئیه گزارش Us Weekly , مجله, رامونا باز کرد تا در مورد زمان سالم در رسانه های اجتماعی پس از او Real Housewives of New York شهرستان بازیگران همسر Dorinda Medley پیشنهاد در توییتر که او و دیگر partygoers باید تحت آزمایش پس از آمدن به تماس با کیمبرلی که در حال حاضر دوستیابی, Donald Trump Jr.

“هر کسی که با حضور جو فارل بسته بندی شده Hamptons پارتی آخر هفته باید آزمایش ASAP از جمله [رامونا خواننده],” Dorinda توییتی بیش از آخر هفته.

در حالی که Dorinda ابراز نگرانی او را برای رامونا در توییتر به او بسیاری از طرفداران و پیروان رامونا روشن ساخته است که او “کاملا سالم” در یک نظر مشترک در یکی از آخرین Instagram پست در روز دوشنبه, جولای 6 و shut down her Real Housewives of New York شهرستان co-ستاره دیس.

به عنوان طرفداران براوو سری واقعیت را به یاد رامونا تایید کرد در ماه ژوئن که هر دو او و دخترش اوری خواننده, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی پس از صرف اکثریت از سراسر کشور قرنطینه در فلوریدا با رامونا شوهر سابق و اوری پدر ماریو خواننده. اما Dorinda به نظر نمی رسد به گرفتن اخطار و هنگامی که او شنیده ام در مورد این حزب در Hamptons او در زمان این فرصت را به تماس از بازیگران mate با نام.

Dorinda توییتر دیس برابر رامونا آمد و تنها چند روز پس از رامونا در زمان به صفحه توییتر و به ظاهر موافقت با یک فن که پیشنهاد Dorinda بود “معنی دختر” بعد از تماشای آخرین قسمت از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک.

“Dorinda می آید در سراسر به من به عنوان یک دختر متوسط. زمانی که مردم دیگر به او یک دوز از دارو او حملات آنها” توییت اعلام کرد.

Donald Trump Jr. and Kimberly Guilfoyle attend the Zang Toi fashion show during New York Fashion Week: The Shows.
Donald Trump Jr. and Kimberly Guilfoyle حضور Zang Toi مد نشان می دهد در طول هفته مد نیویورک: نشان می دهد. تئو Wargo / گتی ایماژ

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Dorinda صحبت کردن در برابر رامونا و وقت خود را در , The Real Housewives of New York City فصل 12 در طول یک مصاحبه شانل عمری پادکست شانل در شهرستاننشان می دهد که رامونا شکست خورده وجود داشته باشد برای او به عنوان یک دوست به او را تحمل تعدادی از دوران سخت در طول فیلمبرداری در حال حاضر پخش قسمت.

“این یک مقدار زیادی هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق فروپاشی خود را در خانه در حال بازسازی است سگ خود را فوت کرد و من واقعا احساس کردم مانند افراد خاصی مانند رامونا انباشت اشیاء بدست آمده در” او نشان داد با توجه به تاریخ 30 ژوئن گزارش از همکاران کانادا. “او در هر فرصت به شمع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>