‘RHONY’ ستاره Luann De Lesseps بازسازی JLo است بسیار بیکینی عکس: ’50 40 جدید’

Real Housewives of New York City star Luann De Lesseps channelled درونی او جنیفر لوپز به او تضعیف به نحیف بیکینی خیره کننده عکس جدید ارسال شده به رسانه های اجتماعی این هفته است. 50 ساله واقیعت ستاره با افتخار نشان داد او به طور جدی مناسب بدن در Instagram account در تاریخ 26 فوریه به عنوان او نوشته شده side-by-side شات از خودش و “Waiting For Tonight” خواننده است که در آن هر دو آنها نشان داد برخی از جدی پوست بسیار شبیه سفید دو تکه.

در سمت چپ بود در حال حاضر یاد عکس JLo به اشتراک گذاشته از خودش در Instagram در اوایل این ماه هنگامی که او جامعی به طور جدی داغ آینه عکاسی از خود در او شنا. او گفت که طرفداران این عنوان که او احساس “آرامش و شارژ” پس از تعطیلات پس از عملکرد ستارگان در سوپر باول LIV در کنار شکیرا.

در سمت راست یک شات از Luann خود را کوچک سفید لباس شنای زنانه دوتکه.

ستاره با افتخار نشان داد همه کار سخت خود در ورزشگاه و آشکار بدن اعتماد به نفس در بسیار کوچک لباس شنای زنانه دوتکه نگاه که ممکن است واقع شده اند و حتی skimpier از جنیفر.

دو قطعه ویژه مثلث کوچک از مواد را بر سینه او بود که برگزار شد با نازکترین رشته گره خورده است که پشت گردن او و کشیده در سراسر قفسه سینه خود را.

همانطور که برای کف آنها نیز رها نکرد زیادی به تخیل به عنوان بیکینی دادخواستها تنها فقط خود را تحت پوشش نیمه پایین با کوچک همان رشته در هر دو طرف باسن خود را با رشته هایی که کشیده پایین پای او.

زیبایی را لرزاند یک جفت از عینک آفتابی تیره در چشم او بود و یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود در حالی که موهای تیره او سرازیر شد به قاب صورت. او ایستاده بود در مقابل یک جدول که گذاشته شد برای صبحانه.

در زیرنویس Luann نوشت که “50 40 جدید” را به عنوان او با اشاره به سن خود را در حالی که همچنین دادن خواننده و بازیگر بزرگ فریاد.

بخش نظرات بود تاخت و تاز کردن با ستایش از ستاره به عنوان بسیاری از انباشته زیادی از ستایش بر هر دو Luann و جنیفر که هر دو ثابت کرد که سن این است که قطعا چیزی جز یک عدد است.

“بله!!! #50andfabulous” یک فن اظهار نظر.

“هر دو شما نگاه شگفت انگیز” یکی دیگر گفت.

“چنین به زحمت زن خیره کننده در داخل و خارج!” یک سوم Instagram کاربر گفت.

اما Luann نیست تنها زنان خانه دار واقعی ستاره به خود JLo در بعد از دیدن او بی عیب و نقص, لباس شنای زنانه دوتکه عکس به عنوان دو زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره در حال حاضر در زمان چالش در اوایل این ماه.

قبل به استقبال او فرزند سوم به جهان Teddi Mellencamp نشان داد او در حال رشد کودک دست انداز در بیکینی سفید در Instagram به عنوان او تقلید “حق” خواننده را در حال حاضر عکس نمادین است. Lisa Rinna همچنین wowed طرفداران به او نشان داد او بیکینی بدن در یک پلنگ چاپ لباس شنای زنانه دوتکه بعد از دیدن زرنگ استار نوار پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>