‘RHONY’ ستاره لی McSweeney تا به حال برنامه ای برای حذف او “ولگرد مهر’ اما تغییر ذهن او

لی McSweeney به شدت انتقاد بسیاری از خالکوبی در طول هفته گذشته اولین قسمت از The Real Housewives of New York City فصل 12 و روز بعد او را باز کرد تا در مورد بسیاری از disses از Sonja Morgan, رامونا خواننده و Dorinda زد و خورد در حالی که چت با هالیوود زندگی در Instagram.

در حالی که چت با خروجی در پخش زنده خود را به حساب رسانه های اجتماعی جدیدترین عضو براوو واقعیت نشان می دهد که اضافه شد به بازیگران ماه اوت گذشته اعتراف کرد که در حالی که او یک بار برنامه ریزی شده به او در حال حاضر بدنام ولگرد مهر برداشته می شود او تصمیم به نگه داشتن آن بعد از این قطعه تبدیل به یک موضوع داغ در سری.

“من به معنای آن را دریافت برداشته شده و من یک هنرمند خال کوبی که حذف شده کاملا چند برای من در گذشته و من تا به حال بدست نمی آن را انجام داده نشده است اما من برنامه ریزی شده بود در آن” McSweeney آغاز شد, به گفته یک مارس 12 گزارش از واقعیت چای.

سپس به عنوان گفتگو در مورد خالکوبی او ادامه داد: McSweeney گفت: هالیوود زندگی او پس از تغییر قلب و تصمیم به نگه داشتن او ولگرد تمبر برای خوب است.

“اما در حال حاضر بعد از دیدن این قسمت من رو به نگه داشتن ولگرد مهر برای همیشه لطفا برای. پس از این قسمت, من, به,” او توضیح داد.

با توجه به McSweeney او معتقد است Medley پشیمان ميانگين اظهارات او در مورد او در هفته گذشته قسمت به عنوان او نگاه به عقب در Medley را پذیرش کند و به او یک نمایشگاه عکاسی با توجه به دوستی با Tinsley مورتیمر که آمیزه ای است feuded با روشن و خاموش نشان می دهد.

McSweeney سپس به ذکر است که آمیزه ای است از یک “بسیار واقعی فرد” است که به سادگی به نظر می رسید به عنوان اگر او نبود در بهترین مکان ها هنگام فیلمبرداری آغاز شد و در زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک با توجه به این واقعیت است که او در برآورده رابطه خود را با او در حال حاضر-ex-boyfriend, جان Mahdessian و نیز برخورد با یک وضعیت سیل در خانه او بود.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده McSweeney باز کرد تا در مورد او لحظات اولیه با زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک در مصاحبه با Us Weekly , مجله, طریق یوتیوب در اوایل این ماه. در آن زمان McSweeney بستری بودن تعجب است که او و مورگان نمی رسید آن را با یکی دیگر از حق دور.

McSweeney پس از آن گفت که با وجود این واقعیت است که او چند هفته اول تولید نمی رفتن دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده با شرکت ستاره او اعتقاد او در حال حاضر با تشکیل یک مادام العمر پیوند با بازیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>