زنان خانه دار واقعی شهر نیویورک از, نشان می دهد, Elyse Slaine تایید کرد و گفت او نمی خواهد باید در آینده مراسم. واقعیت استار در پاسخ به یک صدای جیر جیر درخواست در مورد وضعیت او و سابق پیوند گر به سادگی پاسخ داد.

“من نمی خواهد در مراسم.”

کاربر توییتر LoveAndyC خواسته ستاره خواهد بود اگر او در مداخله و این باورند که رامونا خواننده که در خور سرزنش بود. Elyse و شرکت ستاره رامونا رفت و در آن را در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته. این واقعیت جدید بازیگر در یک Cameo زمانی که بازیگران تازه وارد Leah McSweeney متهم ورزش بازرگان از مدفوع در هنگام رابطه جنسی. این ویدئو به سرعت ویروسی رفت و رامونا به اشتراک گذاشته افکار خود را زمانی که او اظهار نظر در یک Instagram پست که اشاره شده آن است.

“این دختران هستند پرهیاهو و دروغ گفتن برای ایجاد خبر جعلی به منظور امتحان کنید و به دست آوردن خود شهرت. آن است که بسیار غمگین نابالغ و کاملا رک و پوست کنده چیست دختر رفتار” رامونا نوشت.

برخی از طرفداران سوال اگر رامونا Pinot Grigio خالق به این دلیل بود که Elyse خواهد بود نه در مداخله.

“من تعجب می کنم اگر elyse[sic] عدم وجود تحت تاثیر قرار بود توسط رامونا در هر فرم” فن پرسید.

طرفداران فکر کرده اید که اگر اصلی بازیگران عضو مسدود کردن او دوست سابق را به دلیل حضور Elyse تا به حال مقدار زیادی از اطلاعات در. رامونا و Elyse دوستی قدمت بسیاری از سال و بانوان اجرا در همان محافل اجتماعی در شهر نیویورک است.

“چرا که او می داند که بیش از حد در مورد رامونا” یک فن است.

دیگران این باورند که Elyse وضعیت به عنوان یک دوست نشان می دهد تعیین می شود او حضور.

“چرا Elise[sic] در reuniuon[sic] به هر حال به جز چند دقیقه – isn’t she “یک دوست” با نام مستعار اضافی” یک دیدگاه پرسید.

براوو در دو سطح از ستاره خود به زنان خانه دار franchises. وجود دارد تمام وقت اعضای بازیگران و دوستان نشان می دهد. دومی کمتر هوا-هر چند که لزوما تعیین اینکه آیا یا نه آنها خواسته برای شرکت در مراسم. شده اند وجود دارد چند تن از دوستان نشان می دهد که باید با حضور در مراسم دوست پسر سبزه خوابگاه از جمله Marlo همپتون از The Real Housewives of Atlanta, کامیل Grammer-مایر از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز و دانیل Staub از زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی.

برخی از طرفداران خوشحال بودند در مورد اخبار.

“من شده اند به واقعا دوست دارم Elyse” یک فن نوشت.

“چگونه در مورد هیچ Ramona Elyse او را طول می کشد صندلی” اظهار نظر دیگری.

هنوز بسیاری از جزئیات در مورد زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک فصل 12 مراسم منتشر شده است. اگر چه به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده خودی انتظار ستاره سابق Tinsley مورتیمر به شرکت پس از ترک اواسط فصل.

THE REAL HOUSEWIVES OF NEW YORK CITY -- "Remember Your Blue Stone Manners" Episode 1214 -- Pictured: (l-r) Elyse Slaine, Dorinda Medley
  هایدی Gutman / براوو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im