‘RHONJ’ ستاره Teresa Giudice, پدر, Giacinto Gorga به برادرش جو “بهترین پدر و مشاوره’

Teresa Giudice, برادر و جو Gorga, به تازگی افتتاح شد تا در مورد برخی از مشاوره پدر و مادر او از پدر مرحوم Giacinto Gorga, قبل از او درگذشت.

در طول یک ایمیل مصاحبه با براوو را روزانه ظرف افتخار آینده روز پدر, تعطیلات, قدیمی Real Housewives of New Jersey بازیگران عضو خانه renovator گفت که وقتی که می آید به بهترین مشاوره او تا کنون دریافت کرده است که از Giacinto.

“بهترین پدر و توصیه من دریافت کرده بود از پدر من. او گفت: شما می تواند فوق العاده موفق و باید تمام پول در جهان اما بزرگترین هدیه ای در زندگی است که یک شوهر و یک پدر. خانواده همیشه باید اول” جو به یاد می آورد.

جو سهام سه فرزند با همسرش, Melissa Gorga, از جمله فرزندان جوی و Gino و دختر Antonia و از دست پدر خود را پس از یک کشمکش طولانی با بیماری در اوایل این سال است.

به عنوان طرفداران واقعی زنان خانه دار از نیوجرسی را به یاد بیاورید ترزا و جو هر دو خطاب عبور خود را از پدر خود به حساب های رسانه های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن چندین ادای احترام عکس ها و ویدئوها از Giacinto. پس از محدود بودن از جشن زندگی خود را با یک مراسم تشییع جنازه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ترزا و جو افتخار خود را پدر و با هوای یادبود جشن.

صحبت از خود شیوه های فرزند پروری در خانه با همسر ملیسا جو گفت که او آسان پدر و مادر برای اکثر چرا که او تمایل به رفتن با جریان و نمی خواهند به کودک آنها. به عنوان او توضیح داد که او را به جای خود کودکان و نوجوانان یادگیری از اشتباهات خود را.

“با این حال زمانی که آنها دچار مشکل هستند Melissa است که گاهی اوقات بیش از حد آسان بر روی آنها پس من نیاز به گام” او توضیح داد.

جو همچنین گفت که تمام زندگی خود را حول محور خود و کودکان اشاره کرد که همه چیز او می کند این است که انجام می شود به نفع خانواده خود را.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده جو باز به Us Weekly magazine خود را در مورد ازدواج به همسر ملیسا در ماه مه گذشته. در آن زمان او نشان داد که با وجود اینکه با هم برای بیش از یک دهه او و ملیسا هنوز هم “وسواس” با یک دیگر و راه جنسی بیشتر از متوسط ،

او سپس گفت که وقتی که می آید به رابطه خود با او رفتار ملیسا مثل دوست دختر خود را به جای همسر و اعتبارات زندگی جنسی خود را برای نگه داشتن دو نفر از آنها متصل است.

“مهم این است که رابطه جنسی به همان اندازه به عنوان شما می توانید. آن را نگه می دارد ما با هم” او به اشتراک گذاشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>