‘RHONJ’ ستاره Teresa Giudice, درخشد در پایین برش صورتی Bodysuit

Teresa Giudice, مشترک شرجی جدید ضربه محکم و ناگهانی به او Instagram صفحه در روز شنبه که او را تحت تاثیر قرار 1.9 میلیون پیروان گزارش آفتاب.

با توجه به مقاله تصویر در میان یک سری از عکس های گرفته شده توسط پریسیلا DiStasio که دو برابر به عنوان یک هنرمند آرایش است و یکی از ترزا نزدیک ترین دوستان است.

در این عکس او را لرزاند یک نقاشی با مداد رنگی صورتی bodysuit برگزار شد تا با تسمه اسپاگتی و یک تنگ اتصالات جفت شلوار جین پاره پاره. ترزا خجالتی نیست در مورد او قرار دادن و او را دارایی های بر روی صفحه نمایش به عنوان پایین برش طبیعت از لباس خود را به او اجازه جولان دادن فراوان او را رخ.

او accessorized با تطبیق الماس گوشواره و یک گردنبند همراه با یک کمربند سفید cinched در وسط با یک الماس نکردم چنل آرم.

در حالی که ترزا تازگی عینک مرزی بور کلاه گیس ارسال طرفداران او به tizzy او را به کلاسیک, سبزه, قفل برای او آخرین ها. واقعیت ستاره اجازه او موجی پوست قهوه ای به آبشار پایین سمت او در حالی که زل زده مشتاقانه در دوربین.

پریسیلا به نظر میرسد که با استفاده از یک نرم فیلتر ترزا تصویر به او موضوع تازه و درخشان می کند. زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی ستاره نیز به اشتراک گذاشته اضافی تصویر گرفته شده توسط پریسیلا در Instagram داستان. آن را شبیه به جز که ترزا مطرح شده در کمی موقعیت های مختلف.

The Sun گزارش داد که ترزا به تازگی پرتاب پریسیلا عظیم “38th تولد blowout باش در $3 میلیون نیوجرسی عمارت.”

در زیرنویس 48 ساله آرزو طرفداران خود را خوشحال شنبه و افزود: یک رنگین کمان مجموعه ای از قلب emoji. پست خود را به دست آورد بیش از 32,700 دوست دارد و بیش از 640 نظرات.

صدها نفر از مردم flocked به ترزا بخش نظرات به روان شدن بیش از ورزش ها و دوش خود را در تعارف.

ترزا sister-in-law, Melissa Gorga اظهار داشت: “Purttyyyy,” در کنار یک قلب صورتی emoji.

“زیبایی و.. بزرگ مادر,” نوشت: یک فن.

“@teresagiudice شما نگاه شگفت انگیز مثل همیشه” دیگری گفت: قرار دادن دو بوسه-نسخه قابل چاپ emoji به خود سخن گفتن.

“@teresagiudice من عاشق شما و گاهی اوقات دوست نداشتند شما گاهی اوقات در ‘rhonj.’ یکی از چیزهایی است که می تواند هرگز نمی توان انکار کرد در مورد شما و هر چند که من همیشه تحسین است که شما یک زن قوی است که همیشه آن را نگه می دارد در حال حرکت رو به جلو است. Great pic,” اضافه شده یک سوم شخص.

“همیشه عشق خود را آرایش!” chimed در یک چهارم کاربر.

هفته گذشته Inquisitr گزارش داد که ترزا به اشتراک گذاشته بود شایان ستایش عکس از دست زدن به هدیه او را دریافت و از او RHONJ شرکت ستاره جنیفر آیدین به او Instagram داستان. جنیفر به او یک کولاژ عکس از اواخر سال پدر و مادر Antonia و Giacinto Gorga.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>