‘RHOBH’ ستاره ها رفتن کامل گلم به عنوان آنها خود را آشکار فک فصل 10 مراسم به نظر می رسد

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره عکسهای به اشتراک گذاشته از فصل 10 مراسم به نظر می رسد به Instagram. زرق و برق دار از براوو واقعیت نشان می دهد در کامل گلم حالت خود را دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در رابطه با وجود غیر متعارف get-ready شرایطی با توجه به COVID-19.

طرفداران در حال حاضر می دانم که وجود خواهد داشت آتش بازی که نقطه عطف واقعی زنان خانه دار مراسم بعد از پخش این فصل اما بدون شک وجود دارد که خانم ها از بورلی هیلز بودند در آتش جلوتر از خود مجازی sitdown با براوو میزبان اندی کوهن به عنوان دیده می شود از عکس های خیره کننده زیر.


Kyle Richards

OG زنان خانه دار ستاره همه چیز را با یک نمایش اسلاید از سبک او از جمله زیرچشمی نگاه کردن در دو سبک است. در یک ژست گرفته و در مقابل او بزرگ قلم Kyle مدل روشن فیروزه الکس پری لباس با گوشواره درخشان که در نوردید به شانه های او. در نظر او پست طرفداران گفت: Bravio کهنه که آبی است و رنگ او با برخی از گفته او به نظر می رسد مانند یک مدرن روز الیزابت تیلور.


Erika Jayne

49 ساله و “زیبا ظروف سرباز یا مسافر” خواننده تمیز خوبی برای تجدید دیدار. اریکا عینک سفید لباس شب تاب با sequins نقره ای. موهایش فرسوده در کوتاه بور باب – شدید خروج از طولانی به نظر می رسد او بوده است ورزشی به تازگی – و چشمان آبی او بودند پیشرفته با برخی از گلم تیم ملی جادوگری. در نظر او پست یک پیرو نسبت به کتی پری.


Lisa Rinna

لیزا عرضه یک نگاه خیره کننده به عنوان یار Joan — همانطور که در “کرافورد.” برای او مراسم نگاه RHOBH veteran, 57, عینک sparkly طلا الکس پری لباس شب و لرزاند یک تاریکی ” را که آبشاری به پایین شانه های او. در یک جداگانه اجتماعی, رسانه های تصویری, دیده می شود در اینجا زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز زیبایی کانال اواخر ستاره فیلم او به عنوان hammed آن را برای دوربین.


Teddi Mellencamp

مامان از سه ثابت کرد که او را در زندگی هر کسی سایه با مراسم مد. Teddi تابیده با گیسوان بلند صورتی و فلزی لباس و تاب کمر و billowed آستین. پاسخگویی مربی بود همه لبخند او به عنوان مطرح شده با نقاب مو و آرایش ملکه برای یک شرجی شات گرفته شده در صفحه اصلی.


Dorit Kemsley

بورلی, ساحل, طراح کشیده از همه متوقف می شود برای مراسم. Dorit عینک یک شانه بالا-شکاف لباس شب نقره ای که نشان داد باور نکردنی او باب روز است. مادر از دو مو کشیده شد به استادانه درست شده updo و او زوج نگاه با اندازه قطره گوشواره او به عنوان طعنه به “آرامش” قبل از مراسم طوفان.


Garcelle Beauvais

تازه وارد Garcelle ممکن است به سرقت رفته اند نشان می دهد. بازیگر زرق و برق دار, 53, مشترک, چند عکس از یک طلایی کت minidress با حاشیه آستین. Garcelle اشاره کرد که او با افتخار به استفاده از هائیتی طراح برای او منحصر به فرد گروه. او زوج فک انداختن نگاه با تزیینات از کلاه.


ساتون Stracke

ثروتمند و صاحب بوتیک به ارمغان آورد برخی از جذابیت جنوبی به RHOBH مراسم. ساتون “دوست” از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز بازیگران مطرح در یک کودک آبی Pamella Roland حاشیه لباس و یک جفت مورد علاقه خود را Manolos پیش از 13 ساعت مراسم مداخله.

و دیر به حزب ؟ عنوان این نوشته دنیس ریچاردز هنوز پست شده او مراسم نگاه به Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>