‘RHOBH’ ستاره Teddi Mellencamp است قرنطینه با پرستار بچه, نشان می دهد اگر او برنامه ریزی برای بیشتر بچه ها

Teddi Mellencamp به تازگی افتتاح شد تا به کلی دیلون در مورد قرنطینه با شوهرش, Edwin Arroyave و سه فرزند آنها سهم خود از جمله 7-year-old daughter تخته سنگ خود را پنج ساله پسر کروز و 2 ماهه, نوزاد, کبوتر.

در میان 10 فصل از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز, Teddi گفت که او و خانواده اش شده اند قرنطینه در خانه خود در هالیوود هیلز پس از مارس. اما آنها به تنهایی نیست. در عوض آنها در حال کمک به یک زندگی در پرستار بچه است که کمک به آنها را به عنوان آنها را مدیریت سه بچه خود را به عنوان به خوبی به عنوان ادوین قدیمی ترین دختر ایزابلا.

“ما در حال قرنطینه با یک پرستار بچه. بنابراین ما کمک کند. و آن را قبل از” Teddi بستری در Kickin’ برگشت با کلی پس از اینکه در مورد خواسته چگونه وضعیت فعلی خود را با کبوتر متفاوت از گذشته خود را پدر و مادر تجربه است.

در حالی که ادوین یک کمک بزرگ با بچه ها Teddi گفت که او “کاملا” تغییر پوشک و یا انجام 3 صبح احساسات. او اغلب او کمک می کند تا در زمان شب است که زمانی که نوزاد جدید خود را دختر است fussiest. به عنوان او توضیح داد که به کلی ادوین طول می کشد تا گرما را از او توسط کشمکش خود کودکان مسن تر به عنوان او می کند بهترین خود را به نگه داشتن کبوتر آرام است.

تنها چند ماه پس از استقبال از نوزاد شماره سه زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز بازیگران عضو است که قطعا در هیچ عجله برای رسیدن ، گفت: وقتی که می آید به استقبال آینده کودکان Teddi نیست نوشتن کردن این ایده به طور کامل و گفت که او قصد ندارد به لوله گره خورده است.

“من هیچ برنامه ای در یکی دیگر از. من واقعا نمی توانم تصور کنید که داشتن کودک دیگر اما من هرگز نمی گویم هرگز آن را نمی خواهم من من راضی گری گره خورده است” او به اشتراک گذاشته.

به عنوان طرفداران دیده می شود در زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز,‘ آخرین قسمت Teddi باردار بود زمانی که فیلمبرداری شروع شد و در فصل 10 در سال گذشته و استقبال نمی دختر نوزاد او تا ماه فوریه سال جاری و پس از فیلمبرداری در قسمت جدید پیچیده.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Teddi نشان داد در Instagram داستان هفته پیش که او آموخته است که او انتظار داشت که فقط دو هفته قبل از او و زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز شرکت ستاره سفر به نیویورک برای حضور در Kyle Richards’ ارائه مد در هفته مد نیویورک که Teddi راه می رفت.

“من تا به حال گفت: Kyle دو هفته قبل. شما ببینید یک فلاش بک به صحنه آن و گفتم بقیه آنها در نیویورک” او به یاد می آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>