‘RHOBH’ ستاره Erika Jayne به شمار در توری, سیاه, لباس زیر زنانه

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز ستاره Erika Jayne به اشتراک گذاشته شده سکسی جدید, عکس برای او Instagram خوراک. روز شنبه با خواننده به اشتراک گذاشته یک عکس از خودش ایستاده در راه پله با لباس سر تا پا سیاه و سفید. این لباس شامل یک افسار بالا bralette, سیاه, شورتی, بند جوراب کمربند و ران بالا, سیاه, جوراب ساق بلند. اریکا زوج لباس زیر زنانه لباس با یک روزنامه چاپ کیمونو که او آویزان کردن شانه های او.

این زن 48 ساله عینک امضا بلوند, قفل کردن و موجی که او زوج با آنچه در ظاهر به قرمز تیره و رژ لب. اریکا شوخی در این عنوان که او را دوست دارد لباس زیر زنانه زیرا آنها درک هر یک از دیگر.

فورا عکس شروع شدن هزاران نفر و صدها نظرات مختلفی که آمد از همکار Bravolebrities. زنان خانه دار واقعی نیوجرسی, ستاره Melissa Gorga نوشت: “don’t hurt ‘ em کودک” با آتش نماد emoji.

“من بیش از حد! شما به من خریداری برخی از چند سال بازگشت!” دوستان سابق و RHOBH ستاره Eileen Davidson اظهار نظر در مورد بند دار لباس. اریکا نوشت: بازگشت به دوستش اشاره کرد او به خاطر خرید لباس زیر زنانه و اظهار داشت که او از دست رفته او ،

اریکا برچسب گذاشته شده توسط چند نفر در این عکس او از جمله bestie Mikey, Minden, make-up artist اتین Ortega, hairstylist کلاید Haygood و دنی سبک میشل.

این دومین عکس در 24 ساعت از اریکا که در آن او ملبس به ران بالا, سیاه, جوراب ساق بلند. برای اولین بار بود که او به اشتراک گذاشته یک عکس از یک پراید رژه که در آن او را با یک توپ را روی گوه پیراهن ، در این پست به اشتراک گذاشته شده از الکساندر وانگ رسمی Instagram صفحه به طوری که او به احتمال زیاد با پوشیدن یکی از طرح های خود را.

“وجود دارد هیچ چیز مانند نیویورک غرور! انرژی در خیابان ها و در سراسر شهر سحر و جادو بود! معمولا من در مرحله انجام, اما این بار من را از آن همه در و برخی از سرگرم کننده با الکس و پسران!” اریکا نوشت.

در شناور اریکا احاطه شده بود حدود یک دوجین مردان به عنوان او در زمان در مرکز صحنه و مطرح پوشیدن قلب سفید-قاب عینک آفتابی.

اریکا را زیر پست کاملا درمان برای طرفداران او را به عنوان او مشترک نشده است چنین risque عکس در حالی که کاملا. اگر چه او نمی خجالتی در مورد خود چشمگیر, هیکل او Instagram خوراک تر است اختصاص داده شده به حرفه ای او به عنوان یک خواننده وقت خود را به عنوان Roxie هارت در برادوی, و عشق او را از مد بالا. آن بوده است سال پس از او به اشتراک گذاشته شده از جمله یک عکس تحریک آمیز, اما قطعا وجود دارد هیچ زمانی مانند امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>