‘RHOBH’ ستاره Brandi Glanville ادعا Dorit Kemsley او را نمی دانند و نشان می دهد او یک ‘جدید اکسنت’

Brandi Glanville در زمان هدف در زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز co-star Dorit Kemsley در طول یک ظاهر اخیر در شایعه آسیاب پادکست.

در حالی که چت با میزبان در مورد نظر قبلی او ساخته شده در طول یک Instagram چت زنده با طرفداران و پیروان خود را که شامل Brandi نشان می دهد که Dorit است “تهت” که او هیچ افکار در مورد در همه Brandi پرسیده شد که آیا به نظر او از بازیگران همسر تغییر کرده بود پس از او ساخته شده نظر.

“آن را مانند او بسیار خوب … عالی” Brandi گفت: با توجه به گزارش های به اشتراک گذاشته شده توسط واقعیت Blurb در ژوئن 30.

پس از ظاهر شروع کردن در یک زمانی که آن را به او آمد نظرات در مورد Dorit Brandi به سرعت تغییر لحن او در مورد co-star گفتن میزبان این پادکست که Dorit او را نمی دانند و پرتاب شد با این روشی که در آن او به او صحبت کرد که اگر او در طول تولید در حال حاضر پخش قسمت از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

“او نمی داند که من و برخی از مسائل او گفت: برای من بدون او دانستن من گفتم عسل بروید و پیدا کردن یک لهجه. Leave me alone'” برندی به یاد می آورد پرتاب برخی از سایه در Dorit بسیار صحبت در مورد لهجه.

به عنوان طرفداران نشان می دهد به خوبی می دانید Dorit ترکیبی از لهجه های که در آن او صحبت می کند با توجه به بسیاری از کشورها او زندگی می کردند در طول سال از جمله لندن و ایتالیا. اما به دلیل Dorit است و در اصل از کانکتیکات بسیاری از بینندگان از ضربه سری به سمت چپ اشتباه راه که در آن او صحبت می کند.

در حالی که Brandi نبود تحت تاثیر قرار با رفتار Dorit به نمایش گذاشته شده در طول فیلمبرداری در زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز فصل 10 او در ادامه به پادکست میزبان است که او معتقد است Dorit یک “زیبا” ،

Dorit Kemsley attends the 2019 E! People's Choice Awards.
Dorit Kemsley حضور 2019 E! People’s Choice Awards. فریز هریسون / گتی ایماژ

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Brandi همچنین گفت که او “عصبی” در مورد قسمت های آینده زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز در ظاهر او در این پادکست از آنجا که او هرگز نمی داند برای مطمئن شوید که چه خواهد شد آن را به هوا.

اگر چه برندی اعتقاد بر این است که فیلم برداری با خانم ها نشان می دهد در تعدادی از موارد در اواخر سال 2019 او گفت که او مطمئن نیستید در مورد اینکه آیا او تولید می شود پخش “کل داستان” از آنچه رفت بین او و بازیگران آمپول و یا تنها بخشی از آنچه آنها فیلم برداری شده است.

نام تجاری و سپس اعتراف کرد که زمانی که آن را به او آمد و در مقابل دوربین او می گویند: “یک زن و شوهر واقعا کارهای احمقانه” در طول فصل 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>