‘RHOA را” Marlo همپتون سهام چرا که می ترسم نه در همه ” در حالی که اعتراض

Real Housewives of Atlanta, ستاره Marlo همپتون گفت: اعتراض چیزی بود که او می دانست که حق برای او.

پس از مرگ جورج فلوید چند هفته پیش بسیاری از افراد شده اند در خط اول جبهه با شرکت در تظاهرات در سراسر کشور است. همپتون به تازگی صحبت کرد و به زندگی برای تلفن های موبایل در مورد تجارب او تا به حال نشان دادن بیش از چند هفته گذشته. واقعیت ستاره گفت: او را به شرکت در تظاهرات متعدد در آتلانتا و نبود نگران پیامدهای آن می تواند از بودن در یک رویداد. او سپس اذعان کرد که تماشای پوشش رسانه ای در ابتدا ساخته شده او عصبی به بیرون بروید.

“من می ترسم نه در همه” همپتون گفت. “در حال حاضر من خواهد بود صادقانه با شما را هنگامی که آن را برای اولین بار آغاز شده و من از تماشای آن در تلویزیون گفتم وای خدای من مردم در حال مرگ هستند. این غم انگیز است. اما ما را به این جنبش است.”

همپتون گفت که در حالی که او شرکت در تصمیم او اعتراض به او نمی خواست او جوان برادرزاده به راه رفتن با او. به عنوان طرفداران RHOA می دانید همپتون را برادرزاده — مایکل, 12, و, ویلیام, 11 — در حال حاضر اقامت با او و او با اشاره به خودش را به عنوان خود را “Mauntie.” اگر چه اعتراضات او با حضور مسالمت آمیز است همپتون گفت: او می خواهم به در معرض خطر قرار دادن آنها در معرض خطر اگر تظاهرات چپ چپ رفت. او بگویم که او آنها را به اطلاع در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان است.

در حالی که او بیش از حد نگران برای ایمنی از پسران او به آنها اجازه اعتراض همپتون را شامل آنها را در PSA برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. در این ویدئو همپتون داوطلب خدمت سربازی به کمک او castmates و دیگر براوو ستاره ها از نشان می دهد مانند زنان خانه دار واقعی از پوتوماک و ازدواج پزشکی به گسترش پیام. برخی از قابل توجه حضور برای PSA شامل NeNe گربه وحشی, tattooed, دید از بالا ویلیامز, Cynthia Bailey, کندی Burruss و RHOP ستاره سکس برایانت و اشلی داربی.

در علاوه بر این به همتون چند RHOA بازیگران عضو شده اند اعتراض خود را در شهرستان. ویلیامز به تازگی شرکت در چندین تظاهرات در کنار نامزدش, دنیس مک کینلی و اشک با گاز کشته در یکی از این حوادث است. اما ویلیامز همچنان به استفاده از صدای خود را و به اشتراک گذاشته شده با براوو که همه از آتلانتا زنان خانه دار کار کرده اند با هم با وجود این استدلال در طول نمایش مجازی, مراسم, چند هفته قبل از.

“ما قطعا باید به بحث میان خودمان و تحقق آن را قطعا چیزی که بر همه ما به عنوان زنان” ویلیامز گفت. “این در مورد ما با استفاده از پلت فرم ما و نه احساس شرم به استفاده از پلت فرم ما. من فکر می کنم ما می تواند انجام یک بی عدالتی برای مردم ما و نه برای گروه با هم و صحبت کردن و استفاده از صدای ما برای چه می گذرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>