‘RHOA’ ستاره Porsha ویلیامز می پیوندد ‘توقف کشتار آمریکا در ماه مارس’ خواستار “عدالت برای جورج فلوید خانواده’

The Real Housewives of Atlanta, ستاره, آبنوس ویلیامز پیوست “Stop Killing ما مارس” در آتلانتا و جورجیا در روز جمعه. واقعیت star مصاحبه شد در طول این رویداد و رئیس اندی کوهن در زمان خود Instagram به اشتراک گذاری ویدیو.

TV personality Porsha Williams attends the 67th Emmy Awards at Microsoft Theater on September 20, 2015 in Los Angeles, California.
  Alberto E. Rodriguez / گتی ایماژ

ماه مارس برگزار شد برای پایان دادن به خشونت پلیس و آمد از حوادث مربوط به جورج فلوید. به عنوان Inquisitr گزارش مرد جوان را از مرگ خوست و پس از ظاهر آنلاین. بسیاری از حمایت گروه ها و افراد شروع به اعتراض جورج در شهر مینیاپولیس.

Porsha به خیابان ها ریختند از آتلانتا به اعتراض در حالی که ورزشی دو ماسک و گفت: در این گزارش تلویزیونی که او “درست مثل هر کس دیگری.” هدف خود را در اعتراض به ارائه “صدای بی صدایان.”

“آنچه در جریان است در امریکا نه ok” Porsha گفت.

Porsha خانواده دارای سابقه ای طولانی در دفاع از حقوق مدنی. پدر بزرگ او بود هوشع نبی ویلیامز یک کشیش و رهبر جنبش حقوق مدنی که اغلب کار با مارتین لوتر کینگ جونیور به Reverand کار به طوری عمیق بود و آن را به دست آورده او را به یک نقطه بین المللی حقوق مدنی پیاده روی مشاهیر در مارتین لوتر کینگ جونیور ملی سایت تاریخی.

“ما می خواهیم عدالت برای جورج فلوید خانواده” Porsha گفت.

واقعیت ستاره را به دولت رفت که اگر چه یک پلیس دستگیر شده است و آنها قصد داشتن از افسران دستگیر شده نیز هست. به عنوان Inquisitr گزارش مینیاپولیس افسر پلیس جرثقیل چوین دستگیر شد و در روز جمعه. افسر دیده می شد در یک ویدیو با زانو خود را بر گردن جورج فلوید برای بیش از هفت دقیقه یک عمل است که گفته می شود منجر به مرگ این مرد است. چهار افسر بود و در مجموع در صحنه است. دو تن دیگر از افسران شناخته شده به عنوان توماس خط و J. Alexander Kueng همچنین کمک به مهار فلوید در حالی که یک سوم افسر Tou Thao, بنا به گزارش تماشا از این نزدیکی هست.

Porsha بیان شده در این گزارش است که در حالی که او خوشحال بود که افسر چوین دستگیر شد او می خواست همه درگیر افسران بازداشت شده اند. کلمات او وجود دارد متوقف نمی. Porsha می خواستم افسران به “به اتهام قتل” و اصرار داشت که معترضان رفتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که “آن را انجام داده است.”

طرفداران شد و سریع به ستایش ستاره اقدامات است. بسیاری از آنها در پاسخ به اندی تصویری با تحسین. این ویدئو جمع آوری بیش از 300 ، 000 در یک زمان کوتاه و هزاران نفر از نظرات.

“YASSSSSS Porsha” یک دیدگاه نوشته.

“او ملکه” نوشت: یکی دیگر از.

طرفداران اظهار نظر در چقدر ستاره سخنان آنها را نقل مکان کرد. چندین نوشت که آنها دریافت “goosebumps” پس از شنیدن ستاره های تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>