RFEF جوایز بالاترین افتخار برای دیر لورنزو سانز

مادرید: رئيس جمهور سابق رئال مادرید لورنزو سانز که در ماه گذشته دریافت خواهد کرد سلطنتی فوتبال اسپانیا فدراسیون (RFEF) بالاترین جایزه طلا و الماس نشان.

سانز بود که 76 سال, بود, رئیس رئال مادرید از سال 1995 تا سال 2000. او در 21 مارس ،

“رویال فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) اعطا کرده بالاترین جایزه طلا و الماس نشان, به لورنزو سانز. این تصمیم گرفته شده توسط هیئت مدیره در جلسه کنترل از راه دور است که برگزار می شود این جمعه. رئيس جمهور سابق رئال مادرید از سال 1995 تا 2000 در گذشت در 21 مارس خواهد بود و مفتخر پس از مرگ توسط RFEF” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

در این بیانیه اظهار داشت که این نشان اهدا خواهد شد به Sanz همسر و فرزندان پس از coronavirus بحران به پایان می رسد.

“هنگامی که COVID-19 بحران به پایان می رسد فدراسیون را سازماندهی عمل یاد لورنزو سانز که در آن همسر و فرزندان خود را حاضر خواهد بود و در آن مذکور نشان اهدا خواهد شد به آنها. در این راه RFEF می خواهد به یک حافظه “با کسی است که متعلق به تمام نهادهای فوتبال اسپانیا” در سخنان رئیس جمهور لوئیس Rubiales” بیانیه بخوانید.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>