احیای چریش: یادگیری را دافع حشرات از گیاهان فقط در 4 ساعت!

“چریش استفاده شده است در هند بیش از 5000 سال برای خواص دارویی آن. زمانی که محصولات مبتنی بر مواد شیمیایی آغاز شده جاری شدن سیل در این بازار هر کس به راحتی فراموش کرده چریش. آن زمان ما احیا این گیاه است. می گوید:” دکتر Subba رائو

Last سپتامبر, بنگلور, ثبت بیشترین تعداد موارد تب دانگ, به گزارش در کارناتاکا. با باران های سنگین و سیل از فصل باران های موسمی, Karnataka پیوسته تامیل نادو Telangana راجستان و گجرات به گزارش vector-borne diseases مانند chikungunya و مالاریا.

وقتی که می آید به پشه حملات ما خط اول دفاع هستند و در همه جا حاضر و مواد دافع حشرات. هنوز انتخاب کنید تا هر, و شما را پیدا خواهد کرد آنها حاوی مواد شیمیایی است.

و این که در آن N S Venkata Subba خواهد شد کمک به شما در محافظت از خانواده خود را!

به 74 سال رسیده است تا با طبیعی پوست-محبت پشه/حشرات دافع و او به زودی به برگزاری یک کارگاه آموزشی به شما می آموزد که چگونه به آن را در خانه!

“پانزده سال پیش زمانی که من نقل مکان کرد و از حیدرآباد به Chennai وجود دارد بسیاری از پشه ها در محله ما. من متوجه شده است که هر کس در نزدیکی خانه استفاده می شود کویل و شیمیایی مواد دافع پشه. من نسبت به همه آنها و احساس حالت تهوع و تجربه سردرد شدید که من در معرض مواد شیمیایی مواد دافع حشرات. بنابراین من تصمیم به پیدا کردن یک راه حل است. چیزی است که می تواند امن برای پوست و نمی خواهد راه را برای آلرژی. می گوید:” Dr Subba رائو.

“پس از شش ماه آزمایش من قادر به پیدا کردن یک ترکیب از چریش روغن سنبل هندی و ریحان. این ترکیب موثر بوده است برای هر کسی که تلاش کرده است. علاوه بر اینکه یک دافع این ترکیب همچنین ضد باکتری و خوبی از ریحان می تواند شما را به یک خواب عمیق.” می افزاید: رائو که دارای مدرک دکترا در رشته شیمی.

Dr N. Venkata Subba رائو در حال کار در صنایع شیمیایی برای بیش از 30 سال است و در حال حاضر یک بازدید به عنوان سخنران مهمان در ابتلای واراناگل, IIT دانباد و Osmania University شیمی و مهندسی شیمی بخش.

او می خواهد انجام 4 ساعت دافع ساخت کارگاه روز 7 مارس در بنگلور به شرکت کنندگان آموزش نحوه تهیه, طبیعی, نیم مبتنی بر پشه و دافع حشرات در خانه با استقلال به monetise محصول نهایی.

“من دوست دارم به گسترش آگاهی در مورد جایگزین های طبیعی و من تصمیم به انجام این کارگاه برای همین دلیل. من امیدوار هستم که شرکت کنندگان می تواند به این دستور العمل ارزشمند و ایجاد یک کسب و کار کوچک خود را.” Subba رائو توضیح می دهد.

این 4 ساعت کارگاه آموزشی تشکیل شده است از بحث در اقدامات احتیاطی برنامه های کاربردی و ذخیره سازی مواد دافع حشرات. شرکت کنندگان همچنین می خواهد آموخت که چگونه به وزن اندازه گیری و مخلوط مواد تشکیل دهنده و نیز دریافت تعاملی زندگی می کنند نسخه ی نمایشی جلسه روند.

“چریش استفاده شده است در هند بیش از 5000 سال برای خواص دارویی آن. زمانی که محصولات مبتنی بر مواد شیمیایی آغاز شده جاری شدن سیل در این بازار هر کس به راحتی فراموش کرده چریش. آن زمان ما احیا این کارخانه و شروع به استفاده از آن در محصولات مراقبت شخصی.” می گوید: دکتر Subba رائو.

“من هم یک فرمول طبیعی در برابر موریانه و دیگر ترکیبات ضد قارچ است که می تواند با خیال راحت در اطراف خانه است.”

“من مشغول به کار در زمینه شیمی, همه زندگی من و من متوجه شدم که چقدر آسیب محصولات مبتنی بر مواد شیمیایی می تواند به بدن انسان است. پس از کار به مدت چند سال در کارخانه های شیمیایی, من خودم شروع به مواجهه با مشکلات بهداشتی و زمانی که من روشن به محصولات طبیعی” او توضیح می دهد

“مردم باید فعال باشد در طول زندگی خود و همیشه باید در تلاش برای کمک به چیزی برای جامعه مهم نیست چقدر پیر ما” لبخند رائو.
اگر شما می خواهم به شرکت در این کارگاه و یاد بگیرند که چگونه حشرات-مواد دافع حشرات دنبال این لینک!


همچنین بخوانید: Sleep Like A Baby: این دوستدار محیط زیست پوسته برنج بالش می تواند کمک به شما انجام این کار و بیشتر!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>