در یک ماموریت به ساز و برگ خود را با کشورهای عضو اکو دوستانه تجهیز? نگاه هیچ بیشتر—در اینجا ما میدارد. #LiveGreen

یکپاسخ شما انجام می دهند تا خود را به خانه جدید ؟ و یا بازسازی یکی از قدیمی خود را? اگر شما می خواهید را به فضای خانه خود را در حالی که زنده بودن و آگاه از محصولات شما با استفاده از, در همان زمان, ما اینجا هستیم برای نجات. در حالی که چیزهای بزرگتر مانند مبلمان و دکور دریافت تصمیم گرفت به سرعت آن را کوچکتر چیزهایی مانند مبلمان است که نگاهی به عقب.

در اینجا یک لیست ما قرار داده و با هم برای شما: از upcycled محصولات به محصولات سازگار با محیط زیست که جیغ زیبایی شناسی و سودمند است.

برای اتاق ها:

1. Katha روتختی چهل تکه

home furnishing

ساخته شده با upcycled جین, این, زرق و برق دار روتختی چهل تکه از Reimagined ورزش indegenous kantha, کار در حالی که با استفاده از denims از ما محل های دفن زباله. نسبت به تولید انبوه و ماشین ساخته شده رو این یکی به ارمغان می آورد یک نگاه منحصر به فرد برای اتاق خود را در حالی که اجازه می دهد شما را به آگاهانه کاهش ردپای کربن خود را.

2. بلوک صورتی چاپ Kalamkari کوسن پوشش

home furnishing

این کوسن پوشش از Kalamkari طراحی استودیو طراحی شده است که با هدف بازگرداندن و اختراع دوباره محو Kalamkari هنر. علاوه بر این خاکی طراحی دست چاپ با بلوک های سنتی-نسخه قابل چاپ نقوش در رنگ های گیاهی و لهجه با نوار صورتی و زعفران. آن را مناسب برای یک استاندارد 16 اینچ کوسن.

3. قلاب دوزی پرده کراوات

home furnishing

این پرده روابط از Samoolam هستند یک راه عالی برای اضافه کردن پشت سر هم رنگ به پرده خود را در حالی که اجازه دادن به خورشید است. علاوه بر خوش طعم تکه دوزی صنایع دستی آمپر تا دکور خانه شبیه هیچ دیگر است. هنگامی که شما خرید این محصول, شما همچنین کمک به تولید و امرار معاش برای زنان در سطح پایه در مناطق روستایی هند است.

برای زندگی در منطقه:

4. پنبه پنجره پرده

home furnishing

این خاموش سفید روح پنبه پرده نیز از Samoolam و اضافه کردن یک, رویایی, اثیری, boho شیک لمس به صفحه اصلی خود را بدون هیچ گونه تلاش. برجسته دست ساز با چند رنگ و قلاب دوزی و جزئیات آنها مطمئن شوید که برای تکمیل دکور معاصر از فضای زندگی خود را.

5. آبی دونده جدول

home furnishing

دوباره از Kalamkari استودیو طراحی این خیره کننده دونده هستند باید هر دو را برای خود سودمند و ارزش زیبایی شناختی آنها را به فضا.پاپ روشن رنگ آبی و سنتی Kalamkari موتیف در این جدول دونده هستند به اندازه کافی برای کمک به اتاق نشیمن خود را به یک زیر-اعلام سبک کرد.

6. Upcycled روزنامه جدول تشک

home furnishing

این جدول تشک شکل عمل می کنند بال های کاغذی دست ساز هستند و توسط زنان روستایی صنعتگران Haryana. ساخته شده با پیچیده بافته شده, کاغذ بازیافت شده محصول نهایی است بی عیب و نقص لاک پایان برساند. آنها هر دو حرارت و مقاوم در برابر آب آنها را ایده آل برای یک مکان دائمی در میز ناهار خوری خود را.

7. سیزال طبیعی فرش

home furnishing

ساخته شده با خالص ترین سیزال (الیاف طبیعی) توسط NC جان و فرزندان این حق بیمه فرش بلافاصله می تواند زنده شدن نام خود را از منطقه زندگی می کنند. می آید در نفیس قهوه ای و سفید راه راه است و بسیار با دوام و سازگار با محیط زیست (از آنجایی که آنها در حال تخریب پذیر و آسان برای تمیز کردن.

برای حمام:

8. ضد میکروبی بامبو حوله حمام

home furnishing

یک محصول با احساسات بیش از حد این کرکی ضد میکروبی حوله حمام ساخته شده از دقت انتخاب شده از الیاف بامبو. آنها سوپر جاذب ضد باکتری و ضد بو. بامبو تری حلقه اطمینان از این خشک به سرعت و احساس ابریشمی-نرم بر روی پوست. اینها باید در حمام خود را اگر شما می خواهم همه چیز لوکس!

9. بامبو رول توالت

home furnishing

این بافت ها از BECO ساخته شده با استفاده از کتان غیر سفید طبیعی بامبو فیبر است که نرم و ملایم بر روی پوست است. از آنجایی که آنها تنها با استفاده از مواد طبیعی مانند بامبو نیشکر و ذرت که آیا آسیب رساندن به طبیعت این بافت رول بسیار پایدار به عنوان به خوبی. به علاوه آنها را با ظرافت انجام نگرفته را به مستراح. آنها را امتحان کنید!

10. مدرن, پوسته نارگیل صابون صورت

home furnishing

ساخته شده با استفاده از بازیافت پوسته نارگیل, این صابون موارد از کوین هنر گالری ازدواج پایداری با ابزار. آنها زرق و برق دار به دنبال صابون موارد به معنای واقعی کلمه ساخته شده از زباله. آنها طراحی شده در راه به طوری که صابون می تواند تخلیه آب اضافی آب نگه داشتن آنها را از تبدیل خیس.

این محصولات محدود به خانه خود را تبدیل به یک خانه بدون شک. و هنگامی که شما پرتاب یک خانه گرم شدن آماده می شود برای heapfuls ستایش در مورد چگونه شما انجام داده ایم تا فضایی خود را!


همچنین بخوانید: شسته ظروف Mopped طبقه ؟ آنها نیست به طور کامل پاک نشده


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im