درخواست شما را به پشت خود گفته: Vishnu به Babita

دهلی نو: سابق هند بدمینتون بازیکن Vishnu Gutta به نام برای کشتی گیر-تبدیل سیاستمدار Babita Phogat را به پشت بیانیه ای در گسترش coronavirus در هند.

“با عرض پوزش babita من فکر نمی کنم این ویروس می بیند نژاد و یا دین..من درخواست شما را به بازگشت ur بیانیه …ما ورزشکاران که به نمایندگی از ملت بزرگ ما است که سکولار و بسیار زیبا…زمانی که ما برنده این همه مردم جشن گرفتند و ما را به عنوان برنده خود را!!” گفت: در سال 2010 مدال طلای بازی های کشورهای مشترک المنافع.

Vishnu نیز در اطراف گیر برای پاسخ به تعدادی از سوء استفاده دیوهایی که در پاسخ به صدای جیر جیر خود را به Babita که خود را ساخته شده بود در پاسخ به سابق کشتی گیر تصویری از او ستیز صدای جیر جیر.

Babita را صدای جیر جیر که در آن او گفت که هند بزرگترین نگرانی بالا coronavirus باقی می ماند “نادان jamaatis” تا به حال منجر به یک واکنش قابل توجهی آنلاین با بسیاری از تلفن برای رسیدگی به حالت تعلیق درآمد.

او بعد توییتی تصویری دفاع از خود را صدای جیر جیر و بیان کرد که او “در برابر کسانی که با حمله پلیس و پزشکان” و در حال گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعدادی از ورزشکاران از جمله Babita را همکار کشتی گیران باید حمایت خود را از.

باکسر و کنگره رهبر Vijender Singh به توییتر گرفت و نوشت که با وجود دین در جهان است.

مانند بسیاری از دیگر رشته های ورزشی است به وقفه کامل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. آن منجر به تعویق افتادن بازی های المپیک سال آینده. حتی لیگ باقی مانده به تعویق افتاد با BCCI و گفت که آن را پیگیری تحولات با دولت قبل از ساخت یک تماس در آینده 13th edition از لیگ.

منبع: سرپرستان ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>