“تام پنبه ناودان اشاره به برده داری به عنوان یک “شر لازم است’

“تام پنبه در حال آمدن است زیر آتش پس از او ساخته شده است یک مرجع به برده داری به عنوان یک “شر لازم است,” با استناد به یک مشاهده به اعتقاد او برگزار شده بود در میان برخی از ملت پدران موسس.

این سناتور آرکانزاس ساخته بحث برانگیز سخن گفتن در مصاحبه با آرکانزاس دموکرات گازتکه در آن او خود را گسترش حمله به 1619 پروژه از نیویورک تایمز که به بررسی استفاده از بردگان در ایالات متحده و پیشنهاد کرد که اسارت از مردم از آفریقا یکی از مهم ترین جنبه های تولد ملت است. این سناتور جمهوری خواه شده است از منتقدان این طرح است که مورد اختلاف برخی از مورخان برای آن اظهارات.

پنبه به نام پروژه “نواخته تفرقه” و گفت که او مخالف تلاش برای حذف مؤتلفه نام و آثار تاریخی از سایتهای نظامی. او در ادامه به استناد به استدلال از بنیانگذاران ایالات متحده که در اسارت از مردم آفریقا مورد نیاز بود در روزهای اولیه از کشور است.

“ما باید به مطالعه تاریخچه برده داری و آن نقش و تاثیر را در توسعه کشور ما به دلیل در غیر این صورت ما نمی توانند درک کنند که کشور ما” پنبه گفت. “به عنوان بنیانگذاران گفت: این شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود اما این اتحادیه ساخته شده بود در راه به عنوان لینکلن گفت: برای قرار دادن برده داری در این دوره به آن نهایی انقراض است.”

منتقدان دیدم پنبه ای به عنوان حمایت از این نمایش از اوایل رهبران کوبیدن جمهوری خواه آرکانزاس.

به عنوان Talking Points Memo گزارش پنبه در پاسخ به این جنجال با صدور بیانیه ای گفت او موافقت خود با این ادعا صرفا گفته شد که در آن دیده می شود که در راه کسانی که به شکل دولت آمریکا. بسیاری اشاره کرد که پنبه را از جمله ساخت و ساز ساخته شده از آن به نظر می رسد به عنوان اگر او موافقت با این بیانیه در حالی که دیگران اشاره کرد که او نادرست بود در ادعای — بسیاری از بنیانگذاران به طور کامل در آغوش استفاده از بردگان و هیچ شواهدی وجود ندارد که آنها آن را به نام یک “شر لازم است.”

“پنبه قراره امتحان کنید و چرخش این که او صرفا به نقل از پدران موسس به عنوان توصیف برده داری به عنوان یک” شر لازم است.’ اما آن را بسیار آشکار است که او را نیز در آغوش که توضیحات بیش از حد” توییتی خبرنگار سام استین.

به عنوان Inquisitr گزارش پنبه در حال حاضر هم زده جنجال روز جمعه با معرفی قانونی که کشش بودجه فدرال برای هر منطقه مدرسه که بخواهد به آموزش 1619 پروژه در کلاس های درس.

پنبه در حال اجرا است تا حد زیادی unopposed در ماه نوامبر با دموکراتیک حریف ترک نژاد و شخص ثالث نامزدها نمی رود برای جلب حمایت زیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر