سناتور جمهوری خواه که به نام نانسی پلوسی ‘عقب افتاده در صدای جیر جیر آن ادعا تایپی بود

یک سناتور جمهوری خواه که به نام مجلس نانسی پلوسی “عقب مانده” در یک صدای جیر جیر در حال حاضر ادعا می کند که توهین آمیز است که یک لغزش از انگشت.

کوین کرامر تاریخ سناتور داکوتای شمالی در پاسخ به یک ویدئو کلیپ در مورد ارسال پلوسی کار در عبور از یک coronavirus امداد لایحه با نوشتن “او را عقب مانده است.” به عنوان KFYR-TV گزارش صدای جیر جیر به سرعت حذف شده و کرامر ادعا کرد که او در تلاش بود برای نوع های مختلف کلمه.

“من به معنای واقعی کلمه تایپ کردن با من thumbs ‘او ‘ مضحک’ و من به آن فرستاده شده. البته وقتی دیدم چه من نوشته شده من با حذف آن” کرامر گفت Inforum از طریق KFYR-TV.

کرامر در ادامه می گویند که او را درک نمی تایپی در ابتدا اما به سرعت حذف آن پس از تحقق آنچه که او تا به حال نوشته شده است.

“چند دقیقه بعد من در رفت و انجام شد دیگر صدای جیر جیر retweeting یکی از رئيس جمهور توييتها و من آن را دیدم” او گفت:. “من فکر کردم “چه جهنم’ و حذف آن است.”

در حالی که کرامر نیست به طور مستقیم عذرخواهی در نظر او اذعان کرد که استفاده از کلمه غیر قابل قبول بود.

“تماس با او و مسخره است که یک چیز” کرامر گفت: “اما [این کلمه او استفاده می شود] که قابل قبول نیست.”

به عنوان چنگال بزرگ هرالد گزارش کرامر شده است “حمله” علیه پلوسی در روزهای اخیر به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان در آمریکا چکش جزئیات رقابت coronavirus امداد پیشنهاداتی که بعد از آن قرار داده شود در لایحه نهایی. در ظاهر در فاکس نیوزوی را متهم به مجلس اضافه کردن یک “دنیای دیزنی لیست آرزو” از اصلاحات. او در ادامه به متهم دموکرات تلاش برای به دست گرفتن یک “سیاسی فرصت” در میان coronavirus بحران است.

بسیاری از پوش بک آمد از الحاق به coronavirus لایحه از دموکرات اصرار دارد که بسته محرک شامل بودجه برای گسترش پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب برای ریاست جمهوری.

Cramer ‘ توضیحی برای کلمه توهین آمیز او توییتی نمی تواند از بیش به خوبی با برخی از. به عنوان چنگال بزرگ هرالد با اشاره به توییت زیر حمله از داکوتای شمالی دموکراتیک-NPL ، کایلی Oversen این رئیس گفت که او باور نمی کند که کرامر بود که گفتن حقیقت در مورد کلمه استفاده می شود که یک اشتباه و اشاره کرد که خودکار درست نمی خواهد آمد تا با کلمه توهین آمیز مگر اینکه کرامر تایپ آن به طور منظم.

“من هیچ نظری ندارم که چرا هر کسی که با استفاده از آن کلمه اجازه دهید به تنهایی نشسته ایالات متحده سناتور” Oversen گفت. “آن را توهین آمیز و آزار دهنده و غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>