سناتور جمهوری خواه می گوید: 2.2 تریلیون دلار Coronavirus امداد بیل پر شده است با ‘هزینه های انجمن در حیوان خانگی پروژه های

یک سناتور جمهوری خواه با انتقاد از بخش 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه به عنوان “هزینه های انجمن” گفت که اعضای کنگره افزود: بسیاری از هزینه های پردازش به اندازه گیری به منظور کمک به آمریکایی ها و کسب و کار نهفته این بیماری همه گیر.

جان کندی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا به نظر می رسد در فاکس نیوز در صبح روز یکشنبه و مشترک خود با انتقاد از گسترده Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. اگر کندی شده بود در حمایت از این لایحه او لعنتی آنچه که او را دیدم به عنوان بیش از حد هزینه های اضافه شده در طول فرآیند است.

“زندگی سخت است اما سخت تر زمانی که شما احمق هستید” کندی گفت: از طریق یک کلیپ دفتر خود را در یوتیوب. “وجود دارد مقدار زیادی از هزینه های انجمن در حیوان خانگی پروژه های که قرار شد این لایحه توسط برخی از قدرتمند اعضای کنگره است. آنها فکر می کنم مردم آمریکا من حدس می زنم در حال کودن و متوجه نمی, اما آنها بود. این که چرا بسیاری از آمریکایی ها فکر می کنم وجود حیات هوشمند در واشنگتن”

کندی در ادامه گفت که برخی از اعضای کنگره با استفاده از زمان نیاز به لوازم پزشکی و اقتصادی امداد به منظور فشار بودجه برای حیوان خانگی پروژه های.

کندی تا به حال ستایش این لایحه پس از تصویب در روز پنج شنبه گفت که پول مورد نیاز برای کمک به مردم که زندگی در زمین را متوقف کند و با گسترش coronavirus. کندی اضافه شده است که اهمیت این لایحه هرحال هر گونه نگرانی او در مورد هزینه های آن است.

“مراقبت عمل بهترین راه باز کردن برای حفظ و احیای اقتصاد ما به عنوان ما مبارزه با کروناویروس در لوئیزیانا و جوامع در سراسر کشور است. البته این لایحه دور از کامل است اما آن را می دهد خانواده های کارگران و کارفرمایان منابع آنها نیاز به انعطاف پذیر” دفتر او در بیانیه ای گفت از طریق KATC.

کندی اضافه شده است که این ویروس را تهدید می کند زندگی می کند که فقر آن را می توانید ایجاد و حمایت از لایحه خود در اعتراض به آنچه که او را دیدم به عنوان هزینه های غیر ضروری اضافه شده در. در ظاهر خود را در فاکس نیوز کندی اشاره کرد که ایالت لوئیزیانا ضربههای COVID-19.

کندی است که نه تنها جمهوری خواه به ابراز نگرانی در مورد آنچه که دیده می شود به عنوان هزینه های زاید در این لایحه است. این هفته, کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام همچنین صحبت کردن در مقابل هزینه های این هفته گفت که او هنوز هم به آن رای با وجود مخالفت با بودجه چیزهایی مانند PBS و کندی مرکز انجام, خانه, در, واشنگتن, D. C.. به عنوان Mediaite اشاره کرد گراهام نیز شکایت کرده است که به اعتقاد او مردم خواهد بود قادر به جمع آوری پول بیشتر توسط بیکار بودن هر چند در نهایت رای دادند و این لایحه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>