به یاد داشته باشید کودکی که از دست مادر خود را در یک ایستگاه راه آهن? SRK است که در حال حاضر حمایت از او

“ما همه دعا می کنم او می یابد از این قدرت به مقابله با تاسف از دست دادن پدر و مادر است. من می دانم چگونه آن را احساس می کند…عشق ما و پشتیبانی با شما کودک می گوید:” Shah Rukh Khan, پس از او را دیدم قلب-تصویری غم انگیز از یک کودک نو پا بیداری خود را مادر مرده در بیهار ایستگاه راه آهن.

ارتقاء

Most ما مشهور ما له. و ما اغلب توصیه به تحسین آنها را از دور آنها حلقه-شخصیت ممکن است در تضاد کامل با خود واقعی خودشان. اما زمانی که آنها به کمک مردم نیاز به آنها را بر روی صفحه نقره ای? که زمانی که آنها تبدیل به true عمومی آمار و ارقام بزرگتر از زندگی است.

با کشور ما و جهان وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر و اثرات آن, بسیاری از بازیگران رو به جلو آمده اند برای کمک به نیازمندان است. به عنوان یک مادام العمر از طرفداران Shah Rukh Khan (SRK) من احترام و عشق او را احساس پاداش هنگامی که او رسیده به کودک نو پا که در تلاش بود تا از خواب بیدار خود را مادر مرده در مظفرپور ایستگاه راه آهن در بیهار.

چند روز پیش در هند از خواب بیدار شدم به روده غم انگیز ویروسی تصویری از یک کودک نو پا در تلاش برای بلند کردن پارچه پوشش داده شده است که او مرده است. 34 ساله دراز تنهایی در ایستگاه راه آهن.

همه گیر بدون شک تحت تاثیر قرار اما برخی باید برن بیشتر فشار بیش از دیگران است. و هنگامی که این ویدئو ویروسی رفت و آن را تکان داد وجدان جمعی ملت میان مهاجر مهاجرت.

مطمئن شوید که هر کس empathised با کودک و می خواست برای کمک به.

اما SRK جلو آمد و متعهد نامعلومی حمایت مالی خود را از طریق NGO میر پایه و اساس است.

منبع: میر پایه/توییتر

بنیاد تاسیس شد خان در سال 2013 به بازسازی حمله با اسید بازماندگان و رسیده به پسر خانواده در 1 ژوئن.

“میر پایه و اساس است که خدا را شکر به همه کسانی که به ما کمک کرد تا در رسیدن به این کودک که قلب wrenching تصویری از تلاش برای بیدار کردن مادر او آشفته و تمام. ما در حال حاضر حمایت از او و او تحت پدربزرگ خود مراقبت از” سازمان توییتی.

خان که از دست پدر و مادرش هر دو در اوایل تشکر از مردم برای کمک به آنها را در ارتباط با کودک و پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

“ما همه دعا می کنم او می یابد از این قدرت به مقابله با تاسف از دست دادن پدر و مادر است. من می دانم چگونه آن را احساس می کند…عشق ما و پشتیبانی با شما, کودک,” او گفت:.

شناخته شده برای حرکات قهرمانانه در celluloid, SRK تبدیل به یک زندگی واقعی قهرمان با انجام بیت خود را برای مبارزه با جهانی همه گیر و اخیر Amphan گردباد در غرب بنگال. او به کمک PM-مراقبت صندوق ماهاراشترا وزیر ارشد صندوق امداد از طریق Kolkata Knight Riders و Red Chillies Entertainment, و همچنین به غرب بنگال سانتی متر امدادی صندوق.

“با توجه به عظمت این وظیفه من و تیم من در مورد راه هایی برای کمک در خود ما متواضعانه راه است. ما باید آمد تا با یک سری از طرح های که ما امید را یک تفاوت کوچک,” SRK گفت.

در اینجا برخی از طرح های دیگر او:

  • با خط مقدم سلامت کارگران قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز به مبارزه با ویروس مرگبار خان ارائه 25,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت در ماهاراشترا.
  • همراه با Ek Saath – زمین بنیاد Meer بنیاد متعهد به پاسخگویی روزانه مواد غذایی مورد نیاز خود را از بیش از 5,500 خانواده در بمبئی برای حداقل یک ماه. این بنیاد همچنین همکاری با Roti بنیاد به توزیع سه لاخ غذا کیت با 10000 نفر در هر روز برای حداقل یک ماه.
  • میر بنیاد کردن با مردم کار Charte به ارائه ملزومات و مواد غذایی برای حداقل یک ماه به بیش از 2500 دستمزد روزانه کارگران در دهلی نو. آن را نیز به دستمزد ماهانه به بیش از 100 حمله با اسید بازماندگان سراسر, Uttar Pradesh, دهلی نو, Bihar, West Bengal و Uttarakhand.

SRK که دارای یک فن عظیمی زیر را در سراسر جهان نیز خواست مردم را به کانال خود درونی بشریت و تلاش جمعی برای رویارویی با بحران. او شده است ارسال 2,000 تازه پخته شده وعده های غذایی روزانه برای خانواده ها و بیمارستان ها که نیاز نیست در حال انجام.

“این بحران این است که نمی خواهید به تصویب در عجله آن را در آن زمان و عوارض آن بر همه ما. بنابراین در حالی که ما هر آنچه در توان داریم برای حمایت از یکدیگر در کوچک خود ما را راه محبت ما نشان می دهد به کسانی که به احتمال زیاد به صورت وحشیانه ترین فشار از هر دو این بیماری همه گیر و عواقب اقتصادی آن را تعریف ما به عنوان یک نسل و یک ملت است. من می خواهم به سعی کنید بهترین من و من می دانم که هر یک از شما را انجام خواهد داد تا بیش از حد. فقط هم ما قادر خواهد بود به مبارزه را از طریق این دشوار و غیر قابل تصور روز,” او اضافه شده است.

از آن شده است بیش از 60 روز از زمان دقیق مستند تحمیل شد در سراسر هند برای جلوگیری از انتقال ویروس است. این بحران همچنین کشف سوزاندن مسائل و واقعیت مانند گرسنگی و گرسنگی.

از جمله دلگرم کننده تلاش های صورت گرفته توسط بازیگران مانند Shah Rukh Khan خواهد شد یک راه طولانی در مبارزه با این مخاطره آمیز زمان.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

تصویر برجسته منبع: Shah Rukh Khan/توییتر

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>