رامبراند ممکن است این نقاشی از چهره خود به عنوان یک هدیه برای همسر خود

خود پرتره نیم طول پوشیدن تکبر و کلاه سیاه 1632 توسط رامبراند. ساتبی

کوچک خود پرتره نقاشی شده در سال 1632 توسط رامبراند محور ساتبی زنده شب حراج در لندن در ژوئیه 28 است که می تواند کمک به ارزیابی بازار هنر را به حالت عادی بازگشت. برآورد محافظه کارانه را به $14.8 به 19.8 میلیون متواضع تصویر می کشد هنرمند در لباس رسمی است که هنوز هم یک رامبراند و تقریبا مطمئن را به این قیمت. چه آن را به ما بگویید در مورد بازار برای هر چیزی به غیر از رامبراند یکی دیگر از سوال است.

ساتبی تماس حراج “یک شب فروش” است که در آن هنر از طیف وسیعی از گروه ها خواهد بود در بلوک. قوی مناقصه خواهد بود و انتظار می رود برای متقاعد کردن جهان است که در این سال زمان مناسبی برای فروش هنر در حراج آیا در یک سالن و یا بر روی اینترنت.

خود پرتره نیم طول پوشیدن تکبر و کلاه سیاه, 8 5/8 × 6 3/8 به. نشان می دهد که هنرمند در 26 لباس پوشیدن و در لباس رسمی به عنوان او ممکن است دیده می شود در یک مناسبت خاص گفت: اتو Naumann کهنه نیویورک فروشنده که در حال حاضر معاون ارشد رئیس جمهور در ساتبی قدیمی استاد نقاشی را بدست آورد.

“این یکی از نقاط فروش تابلو و چون او را تنها دو بار در تمام عمر” Naumann گفت: با اشاره به این هنرمند لباس.

همچنین نگاه کنید به: Jean-Michel Basquiat را ‘بدون عنوان (سر)’ انتظار می رود به فروش برای $12 میلیون

در خود-پرتره Naumann اشاره کرد رامبراند “تقریبا هرگز خود را نشان داد و راه او راه رفتن در اطراف در خیابان و یا رفت و به یک رویداد رسمی. او همیشه رفت و به عنوان جورج گوردون [ساتبی Co-رئیس قدیمی استاد نقاشی در سراسر جهان] گفت: به ‘make-up جعبه’ به کمد لباس خود را و عروسی خود را.”

“من فکر می کنم که سحر و جادو خود را در سال 1632” گفت: Naumann که ویژگی کار قابل حمل اندازه به رامبراند را غنچه عاشقانه با همسر خود به شود. “او در واقع این نقاشی به آن دست به Saskia [ون Uylenburgh] که او ملاقات کرد که در سال 1632 به طوری که او می تواند بازگشت به خانه کوچک شهر و نشان می دهد همه از او منونایت اجداد بودند که به حمایت از او—او یتیم بود و آنها نسبتا ثروتمند بسیار ثروتمندتر از رامبراند—که او را برای ازدواج با کسی که از موفقیت در آمستردام کسی که می تواند مانند این است.”

“و این است که به اندازه مناسب یک نقاشی کوچک است که او می تواند به راحتی حمل با او” او افزود: “این تنها یک نظریه وجود دارد تنها اماره آن است.” رامبراند و بدون ازدواج زیر سال 1633.

در صورتی که تایید نشده داستان نمی شد به اندازه کافی برای به دست آوردن تصویر یک محل خاص در رامبراند را آثار مفصل و بیوگرافی, نقاشی امضا شده است “Rembrant” یک املا که هنرمند با استفاده از چند کار در سال 1632. یک نوع املا بود به طور معمول با نام تجاری یک کار به عنوان یک جعلی است. در اینجا Naumann اصرار دارد آن مخالف است.

“کسی امضا نام “Rembrant”—بدون d—تنها یک نفر بود که رامبراند خود را,” او گفت:. “اگر شما می خواهید به یک رامبراند یا یک نقاشی است که به نظر می رسد مانند یک رامبراند چرا شما انتخاب کنید تا در یک املا که او تنها برای سه ماه؟”

اما تجارت و اکثر علما قبول رامبراند اسناد هنگامی که تصویر امضا “Rembrant” شنبه 20 سال unsellable در دفتر یک فروشنده در پاریس. نظرات تغییر زمانی که رامبراند متخصص ارنست ون د وترینگ گفت: این واقعی بود.

به عنوان فروش روش اتو Naumann اظهار در برآورد تعیین شده توسط کارفرما. “من فکر می کنم که کمی خود پرتره با قیمت مناسب, با توجه به نادر بودن عامل به تنهایی” او در پاسخ به سوال ارسال شده از طریق ایمیل.

همانطور که برای کسانی که ممکن است آن را خرید به عنوان استاد پیر جمع از ظهور مستند Naumann گفت: “این می تواند یک زمان بسیار خوبی چرا که بسیاری از آنها هر چیزی خریداری شده به تازگی.”

و کارشناسی ارشد فراموش کرده اند خریداران جدید. موزه لوور ابوظبی خریداری رامبراند را سر یک مرد جوان با clasped دست مطالعه این رقم از مسیح c. 1648-1656 در ساتبی لندن در سال 2018 برای $12.1 میلیون.

به دنبال فراتر از رامبراند در ساتبی در جولای 28 فروش یک نقاشی با یک حزب نازی تا پشت داستان است که می تواند مورد توجه است. درسدن نمایی از خندق از Zwinger, c. 1758 توسط برنارد Bellotto یک برادرزاده ونیزی استاد آنتونیو Canaletto فروخته شد تحت فشار در سال 1938 توسط آن یهودی صاحب به کارل Haberstock یک فروشنده خرید هنر برای “لیدر موزه” که نازی ها برنامه ریزی شده برای هیتلر مجموعه شخصی. کشف و ضبط توسط متحدان آن در مشاهده در دفتر رئیس جمهور جمهوری فدرال آلمان از سال 1961 تا سال 2019. این یکی از دو نقاشی متعلق به بلاتو restituted سال گذشته توسط دولت آلمان به ورثه خود را از فروشگاه نجیب زاده Max امدن. درسدن نمایی از خندق از Zwinger برآورد شده است در $3.7 میلیون دلار 4.96 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>