ثبت شده در ماه ژوئن 2020 CS امتحانات ؟ ICSI راه اندازی رایگان آنلاین Crash Course برای شما

این آزمون در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود از 1 ژوئن تا 10 ژوئن خواهد بود در حال حاضر انجام شده از 6 جولای سال 2020 است. این دوره کاملا رایگان است برای تمام دانش آموزانی که ثبت نام برای ژوئن 2020 CS معاینه.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


یکدور دو هفته پیش در این موسسه شرکت دبیران از هند (ICSI) به تعویق افتاد خود شرکت Seccretary (CS) سؤال با توجه به این مستند در سراسر کشور. این آزمون در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود از 1 ژوئن تا 10 ژوئن خواهد بود در حال حاضر انجام شده از 6 ماه ژوئیه سال 2020 است.

از نظر تمدید مستند از ICSI راه اندازی کرده است یک آنلاین رایگان دوره سقوط برنامه برای کمک به دانش آموزان آماده شدن برای CS معاینه در ماه جولای. تحت آن e-Vidhya Vahini برنامه کلاس های آنلاین برگزار خواهد شد از 18 مارس تا 2 جولای. آنها به تازگی منتشر شده رسمی توییتر اعلام همان.

این دوره ارائه می دهد تمرکز ویژه در این سال آزمون با پوشش موضوعات مهم و کلاس های آموزش داده خواهد شد توسط کارشناس دانشکده. شاید بهترین بخش این است که این دوره کاملا رایگان است برای تمام دانش آموزانی که ثبت نام برای ژوئن 2020 CS معاینه.

دوره تحویل داده خواهد شد به صورت آنلاین از طریق تماس های ویدئویی. لینک و برنامه ریزی برای این دوره به طور خودکار به اشتراک گذاشته شده در شناسه های ایمیل از دانش آموزان در اصل ثبت شده برای ماه ژوئن 2020 معاینه.

برنامه ریزی برای دوره های آنلاین

آنلاین دوره سقوط خواهد تشکیل کلاس برای پایه اجرایی و دوره های حرفه ای با یک موضوع تدریس در هر هفته برای هر یک از دوره های. پس از زنده کلاس های دانش آموزان نیز می توانید فایده این فیلم ضبط شده از هر کلاس در ICSI e-learning پورتال دسترسی از طریق https://elearning.icsi.in

سقوط برنامه دوره به عنوان توییتی توسط ICSI است به شرح زیر است:

  • بنیاد: از 10 ژوئن سال 2020 به 2 ژوئیه سال 2020 (11.30 صبح تا 1.30 ساعت)
  • اجرایی: از 18 مارس سال 2020 به 2 ژوئیه سال 2020 (2.00 ساعت 5.00 PM)
  • حرفه ای: از 18 مارس سال 2020 به 2 ژوئیه سال 2020 (8.00 هستم به 11.00 AM)

معاینه برای CS پایه و اساس برنامه برگزار خواهد شد و در ژوئیه 11 و 12 تیر در حالت آنلاین. کلیک کنید اینجا برای جزئیات بیشتر. اجرایی و حرفه ای دوره امتحانات برگزار خواهد شد از 6 جولای تا 16 جولای. دانستن بیشتر در اینجا. در 11 جولای, معاینه برای پست عضویت در صلاحیت (PMQ) در اداره شرکت برگزار خواهد شد.

CSEET برگزار شد در ژوئیه 17

CS اجرایی آزمون ورودی (CSEET) انجام خواهد شد در 17 جولای به عنوان در برنامه های تجدید نظر. آخرین مهلت ثبت نام برای همین نیز تمدید شده است در حال حاضر تا 15 ژوئن. دانش آموزان می توانند با ثبت نام در وب سایت رسمی زیر این لینک: https://smash.icsi.in/Scripts/CSEET/Instructions_CSEET.aspx

به ویژه در ماه فوریه این سال ICSI تا به حال قطع خود را موجود CS پایه و اساس برنامه ها و جایگزین آن با CSEET برای تامین امنیت ورود به CS اجرایی برنامه. این کامپیوتری CSEET آزمون شامل مقاله 1 (ارتباطات کسب و کار) مقاله 2 (حقوقی استعداد & استدلال منطقی) مقاله 3 (اقتصادی و محیط کسب و کار) و کاغذ 4 (امور جاری و ارائه مهارت های ارتباطی).

اگر شما طالب خودتان و یا کسی را می شناسید که ممکن است از سود این اطلاعات را به اشتراک گذاری اطلاعات. بازدید از ICSI سایت به دانستن بیشتر در.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>