Reginae کارتر 21 ساله دختر “Lollipop” خواننده رپ Lil Wayne و واقعیت نشان می دهد ستاره لاتویا جانسون نشان داد او کاسه فوق العاده سبک و لباس او را لرزاند به بازی تا به حال طرفداران خود را تشویق.

روز یکشنبه Reginae در زمان به Instagram نشان می دهد که او با حضور در سوپر باول LIV. سابق در حال رشد Hip Hop: Atlanta, ستاره مشترک یک عکس از خودش نما در داخل راک ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا.

در حالی که بسیاری از طرفداران فوتبال انتخاب می کنید به سنگ دنده های ورزشی نمایش آرم و رنگ از تیم های است که آنها ریشه برای Reginae نمی استفاده از گزینه های مد برای نشان دادن طرفداری سان فرانسیسکو 49ers یا Kansas City Chiefs. او تاب یک نقاشی با مداد رنگی گروه که شامل یک رنگ صورتی زرق و یک جفت کوتاه Daisy Dukes. او skintight bodysuit تا به حال بسیار بالا پا دهانه که تمدید تا بالای کمر او جین قطع. به علت چسبناک پوشاک را طراحی و او با نشان دادن یک کمی پوست اطراف ناحیه مفصل ران.

بیش از brandi love Reginae پوشیده بود باز محض پیراهن با دستبند آستین. پوشاک برجسته و صورتی و آبی و زرد رنگ مسدود کردن. Reginae لوازم ساز و برگ خود را با یک روش ساده نقره گردنبند زنجیره ای و نقره ای سازمان دیده بان. او حامل یک مستطیل, روشن, کیف شانل که گردد از رنگین کمانی وینیل. آن را کمرنگ با رنگین کمان پارچه ای که همسان کیسه بزرگ چنل آرم.

Reginae عینک تیره دور کمر با طول مو با یک طرف ، لبه های خود بودند slicked پایین و مدل دهید در یک منحنی الگوی. برای او زیبایی او sported خنثی لب shimmery رنگ صورتی کم رنگ سایه چشم و مژه ها با پوشش سخاوتمندانه با ریمل مژه و ابرو.

Reginae طرفداران او را دوست داشتم سوپر کاسه نگاه کنید. او Instagram followers پاداش او عکس با بیش از 86,000 در طول یک ساعت و به آنها آب گرفتگی بخش نظرات با تعارف.

“شما مانند یک پرنیان” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“که کودک وجود دارد sho nuff روشن جهان که با انرژی! خوش آمدید به krib!” یکی دیگر از فن نوشت.

“بنابراین پیش بینی کردن!!! شما چنین پرنیان را در خود دارد. اقامت و زیبا در داخل و خارج” یک سوم تحسین نوشت.

چند Reginae پیروان همچنین اشاره کرد که او با پوشیدن همان لباس در پست قبلی برای نجات او ، در عکس دیگر او ورزشی یک جفت sheer کوتاه که همسان او آستین بالا.

“، من می خواهم که شما را تغییر دهید, کوتاه,” نوشت: یک فن از کمد لباس خود را تغییر دهید.

دیگر عکس نیز ارائه یک نگاه Reginae را در کفش. او تاب یک جفت هولوگرافی نقره ای سه بند ،

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Reginae نیز حضور Pro کاسه در آخر هفته گذشته. او را لرزاند سیاه و سبز گروه به آن NFL رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im