Reginae کارتر Flaunts Her شکل مناسب در تنگ زرد, لباس زیر, & ضربات حباب

Reginae کارتر به ارمغان آورد برخی از صدای هیس کردن به او Instagram صفحه در روز دوشنبه با مجموعه ای از کشنده مدل سازی عکس. 21 ساله دختر خواننده رپ Lil Wayne و تلویزیون شخصیت لاتویا جانسون تابشی حذفی در یک رنگی زرد گروه از ریحانا با لباس زیر, برند, وحشی X Fenty.

Reginae شد تصویر با پوشیدن لباس روشن و شاد loungewear خارج از منزل. او کف یک جفت از بالا waisted لباس زیر با اواسط قطع پا. این دادخواستها طراحی شده بودند به مانند منحنی-بغل کردن دلفین, کوتاه, کوچک, گرد شکاف در طرف احاطه کرده. پوشاک نیز تا به حال تنوری تسمه های الاستیک که برجسته Reginae را اصلاح میانی.

شیک گذار زوج لباس زیر با لاسی بالا محصول را در همان آفتابی رنگ. بالا برجسته آستین بالا و پایین حرکت شبیه چمچه زنی گردن با گوش ماهی تر و تمیز و یک ردیف از دکمه های پایین جلو. Reginae اتمام دنج لباس با یک جفت از چکمه های knee-high جوراب سفید. حتی اگر او نما در خارج در پیاده رو, او با پوشیدن هر کفش. او نحیف پوشاک او برجسته تخت معده خوش بر و رو ران و باب روز گوساله.

Reginae افزود: برخی از گلم به غیر از نگاه گاه به گاه با پوشیدن او شانه طول مو مدل دهید در فر. او گیسوان نیز جدا به سمت ایجاد حجم اضافی بالا و لبه های کاملا گذاشته است. آن نگاه مانند Reginae پوشیده بود مات رژ لب و نقره سایه چشم. او مژه همچنین به نظر می رسد فوق العاده بلند و کامل.

مد علاقه مندان به اضافه یک لمس هوس به او شلیک عکس نما با یک پرتقال حباب ترکه. در عکس اول او تصویر خم شدن به جلو بسته شدن چشمان او و باد بر عصا در دست راست. او برگزار شد بلند ویال از حباب راه حل در دست چپ او. در ضربه دوم او بود که برگزاری این ظرف در بسته در مقابل او را به عنوان او را دیدم خود را با مسرت و لبخند در دوربین. افت هر دو تصاویر یک راه پله چوبی و گل و پوشش داده شده با پر جنب و جوش شکوفه های صورتی.

پس Reginae در ابتدا آپلود عکس های خود را, او, Instagram ارسال کرده بیش از 123,000 را دوست دارد. بخش نظرات نیز هولناک با صدها نفر از تعارف و تعداد زیادی از قلب و چشم از emoji.

“نگاه شما ایستاده چون شما لازم نیست به جا” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“دختر شما بیش از حد زیبا!!!!!زرد است که رنگ خود را یکی از طرفداران برند.

“این کاملا یک از تصاویر مورد علاقه شما!!!” اعلام کرد یک سوم فن.

Reginae طرفداران هم فکر می کردم که او نگاه شگفت انگیز از لباس خواب صورتی که او را لرزاند در یک لودگی رقص تصویری که شامل یک شات از قر سربالا یک طوفان. که مجموعه ای بود از مد نوا یکی دیگر از نام تجاری که T. I. & کوچک: دوستان و خانواده Hustle ستاره اغلب ترویج on Instagram صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>