ریس ویترسپون به فروش می رسد او Pacific Palisades عمارت $17 میلیون

reese witherspoon

ریس ویترسپون به فروش می رسد او Pacific Palisades خانه برای $17 میلیون در بازار معامله شد. Alberto E. Rodriguez/گتی ایماژ به خبرنگار هالیوود

بازیگر و تهیه کننده ریس ویترسپون به ثمر رساند یک فروش بزرگ در لس آنجلس. جایزه اسکار-برنده یک خریدار برای او مجلل اقیانوس آرام Palisades خانه در پایین کلید خاموش-بازار معامله است.

ویترسپون که اقتباس از کمی آتش در همه جا در حال حاضر در Hulu, مشبک فقط بیش از 17 میلیون دلار برای عمارت. آن همه پول نقد معامله با توجه به تنوع.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در ارتباط بودند به مل گیبسون را مالیبو خانه به دلیل Instagram

پنج اتاق خواب و هفت حمام و عمارت نبود تا کنون به طور رسمی برای فروش ذکر شده هر چند دراپر جیمز طراح و استعداد عامل و Quibi اجرایی جیم توت را ظاهرا به دنبال به بخشی از این خانه برای چند سال; در انواعآنها “شناور املاک خارج از بازار” برای یک سنگین $19.9 میلیون در سال 2016.

که برچسب قیمت نمی چسبد اما 17 میلیون دلار است که هنوز هم بسیار قابل توجه به خصوص در مقایسه با $12.7 میلیون ویترسپون برای پرداخت آن ناتمام کن ابدار-طراحی منزل در سال 2014. او و توت سرمایه گذاری و حتی بیشتر به اتمام اقامت که در حال حاضر دهانه در مجموع 10,300 فوت مربع.

ویترسپون را به زیرچشمی نگاه کردن به او شیک منزل در سال 2014 Vogue مشخصات; در طول 73 پرسش تصویری, او به بینندگان یک نگاه اجمالی به فضاهایی مانند اتاق ناهار خوری رسمی او در یک منطقه زندگی می کنند با یک شومینه و یک لانه با ساخته شده است در قفسه به همراه استخر و حیاط خارج است.

ویترسپون قبلا متعلق به یک خانه در منطقه برنت وود لس آنجلس که او به فروش می رسد در اطراف این زمان او خریداری این Pacific Palisades صفحه اصلی. آن را نگاه نمی کند مانند او افزود: یکی دیگر از لس آنجلس ملک به املاک و مستغلات به عنوان نمونه در اواخر هر چند او خرید گریز توسط اقیانوس در سال گذشته به او پرداخت می شود 6.2 میلیون دلار برای یک مالیبو ترکیب نزدیکی زوما ساحل. او همچنین دارای تعدادی از خانه ها در نشویل که در آن او بزرگ شده و بنا به گزارش ها حفظ یک خانه تعطیلات در باهاما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>