ریس ویترسپون به دور لباس رایگان به معلمان در خانه گیر کرده به امید تشویق آنها را

بازیگر ریس ویترسپون در حال نشان دادن قدردانی خود را برای معلمان در یک راه خاص در طول این زمان از بهداشت جهانی بحران با دادن دور رایگان لباس. لباس را از ویترسپون خود غرب الهام گرفته از مد شرکت دراپر جیمز که او آغاز شده در سال 2015 با توجه به مخزن ،

به دلیل اقامت در خانه سفارشات معلمان در سراسر کشور هیچ چاره ای جز به سعی کنید بهترین خود را برای آموزش دانش آموزان خود را از خانه. برنامه های خود را برای سال تحصیلی شده اند botched و آنها از هم جدا هستند از دانش آموزان خود را. ویترسپون درک چقدر سخت است در بسیاری از مربیان و فکر می کردم که این سادگی ممکن است یک راه خلاق به آنها تشویق کردن.

وجود خواهد داشت 250 لباس با توجه به دور و در مجموع به مقدماتی معلمان در سراسر ایالات متحده است. به منظور واجد شرایط برای سادگی افراد علاقه مند باید ثابت کند که آنها در واقع معلمان است. این آسان برای انجام این کار از طریق یک فرم آنلاین ساده. آنها نیاز به ارسال نام خود و آدرس ایمیل خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را در سطح کلاس و نام مدرسه به آنها آموزش برای. سپس آنها نیاز به ارائه خانه خود را کد پستی و دولت که در مدرسه واقع شده است. برندگان اعلام خواهد شد در 7 آوریل. حتی افرادی که اعمال می شود اما انتخاب شدند که برندگان خواهد بود هنوز هم استعداد 25 درصد off promo code که آنها می توانید استفاده کنید برای خرید هر آنچه را که می خواهید از دراپر جیمز.

در بیانیه اخیر ویترسپون به تجلیل به کار سخت معلمان نیاز به انجام در حال حاضر به عنوان آنها تنظیم به سبک مجازی از یادگیری است. او همچنین توضیح او استدلال پشت این سادگی پروژه.

“این چند هفته گذشته نشان داده اند من بسیار در مورد انسانیت… من ابدی خوش بنابراین من همیشه دنبال در سمت روشن از همه چیز. و من شده اند به طوری تشویق های مردم واقعا نمایش برای هر یک از دیگر. به خصوص معلمان است. در طول قرنطینه معلمان در حال پخش درس هایی از خانه های خود و بدانند جدید کنترل از راه دور-آموزش تکنولوژی و سیستم عامل در پرواز در حالی که در ادامه به آموزش و ارتباط با بچه های ما. دفاع از کودکان جهان کار آسانی نیست, بنابراین من می خواستم برای نشان دادن معلمان اضافی کمی عشق حق در حال حاضر.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده بسیاری از افراد مشهور به پیوست ویترسپون در دادن در طول این زمان بحران با بیماری همه گیر کوروناویروس. تیلور سویفت به تازگی برای پرداخت حقوق و بهداشت و درمان از خارج از محل کار کارمندان یک نشویل فروشگاه رکورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>