ریس ویترسپون Flaunts قاتل, پاهای, مو, در حالی که نشان دادن رقص حرکت می کند و با بهره گیری قهوه سرد

ریس ویترسپون است که همه در مورد او پسر شماس Phillippe جدید تک این تابستان. Mother-of-three شده است های زیادی از عکس ها و ویدئوها در Instagram به تازگی شده است و او در حال انجام یک کار بزرگ از متصل کردن پسرش ضربه آهنگ “دراز مدت است.”

ویترسپون های اخیر Instagram به اشتراک گذاری خود را اسیر با داشتن یک انفجار در آشپزخانه. او همه لبخند در طول مدت این کلیپ را به عنوان او برگزار شد یک فنجان قهوه سرد در یک دست و با استفاده از دست مخالف را به انجام رقص حرکت می کند. در یک بخش او می تواند دیده می شود به دنبال به سمت و به ظاهر خندیدن با کسی که با او اما که فرد نمی شود.

برای مطالعه عملکرد ویترسپون ایستاده در مقابل یک آشپزخانه که افتخار روشن و سفید کابینت و سخت افزار فولاد ضد زنگ. آشپزخانه سیاه و سفید بود و این منطقه در پشت آن بود و سفید مترو روی کاشی backsplash. مجموعه ای از کابینت رعایت دیوار بالا و درب های شیشه ای به طرفداران زیرچشمی نگاه کردن در چه در داخل بود.

ویترسپون تصمیم گرفتند برای لباس های گاه به گاه است که برجسته او قاتل است. در نیمه بالایی را کمی آتش در همه جا ستاره عینک سیاه-و-سفید راه راه پیراهن با سه چهارم طول آستین. پوشاک حال خدمه یقه و او در آن جمع به یک جفت شورت. ویترسپون را بالا waisted پایین در اختیار ارتش سبز رنگ و بطور دنج قرار گرفتن مناسب بر روی باسن خود. کف ضربه بر روی بازیگر فوقانی ران و نشان داد او مجسمه ،

او مدل موهایش را با یک طرف بخشی و کوتاه بور گیسوان قرق راهنمایی از شانه های او. ویترسپون نگه داشته جانبی را به حداقل لرزاند و یک جفت گوشواره نقره ای ارائه شده است که تنها مقدار مناسبی از کلمه پینکی به صورت او نگاه گاه به گاه.

در عنوان پست او شوخی که بچه ها او را دوست دارم وقتی که او می نوشد یک تن از قهوه و باعث می شود تا Infinite رقص به او وصل پسرش آهنگ جدید, برچسب زدن به او را در این پست.

ستاره پاپ ویدیو جدید دور نمانده است توسط طرفداران او. بیش از 943,000 را شنود گذاشته دو عکس به بیان خود را تصویب و بیش از 10 ، 000 نظرات چپ. چند ویترسپون معروف دوستان حتی کاهش یافته است یک خط از جمله بانک های الیزابت.

“من نیاز به کسانی که کوتاه! که در آن آنها است؟” بانک ها خواسته است.

امروز نشان می دهد میزبان ساوانا اکلاهما نیز در در سرگرم کننده و به پاسخ بانک سوال.

“من نیاز به آن و پس از آن نیز کسانی که, کوتاه,” اکلاهما نوشت.

“شما هستند و باید مانند یک لبخند زیبا! با تشکر از شما برای روشن کردن روز من” یکی دیگر از Instagrammer نوشت: با چند رنگ زرد قلب.

“شما CUTEST انسان” یکی بیشتر پیرو بوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>