ریس ویترسپون یوگا با سگ در Instagram Update

ریس ویترسپون به 22.8 میلیون Instagram followers یک نگاه اجمالی به زندگی خود در طول قرنطینه در آخرین Instagram update, که در آن او به اشتراک گذاشته شیرین ضربه محکم و ناگهانی از خودش با سگ. ریس را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی بر روی پست که مشخص شده که در آن عکس گرفته شده بود اما او در خارج از منزل در یک کشش از پر جنب و جوش سبز چمن. زیادی اسکلت چوبی قابل مشاهده بود در پس زمینه نیز وجود دارد چند درخت ارائه برخی از سایه و زیبایی های طبیعی است.

ریس بود Lululemon یوگا حصیر گذاشته روی چمن ها و فعال شدن در همه سیاه و سفید تمرین گروه. او را لرزاند سیاه و سفید بالای مخزن است که نمایش او مجسمه بازوها و شانه ها و زوج آن را با سیاه, ساق پوش که به نظر می رسید که برخی از لکه ها بر روی آنها برای پرنیان گاه به گاه. او رفت و پابرهنه و او را بور قفل عقب کشیده کثیف مستی.

ریس به نظر نمی رسد به پوشیدن بسیار, آرایش, اگر هر گونه در همه, برای, صلح آمیز, ضربه محکم و ناگهانی. او تا به حال پاهای او عبور کرده و در آغوش او قرار داده شده در مقابل قفسه سینه خود را چشم بسته در یک بی سر و صدا بیان.

هر چند مطرح را نگاه مسالمت آمیز در اغلب شرایط ریس چهار پا و اعضای خانواده تصمیم به قطع او تمرین یوگا توسط perching در مقابل او روی تشک یوگا. دو سگ هر دو با شیک چرم قهوه ای یقه های نشسته بر حصیر رو با مشتاق عبارات.

سگ بیشتر از او تا به حال یک شکلات قهوه ای کت و دهان خود را باز بود به عنوان او panted مشتاقانه در حالی که خیره در او. دیگر سگ رو از نزدیک و شخصی با پنجه های خود را قرار داده شده در سمت راست در کنار ریس را سر پا و پوزه حق او فشرده-هم کف دست.

ریس برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در مورد وضعیت در این عنوان از او پست و طرفداران او را کاملا دوست خنده دار نگاه اجمالی به جلسات یوگا. پست متصلب تا بیش از 231,500 دوست دارد در عرض تنها هفت ساعت از جمله مانند از مدل Lily Aldridge. آن را نیز دریافت 1,545 نظرات در همان زمان.

“کسانی که قیمتی چهره های از پیش بینی” یک فن اظهار نظر با اشاره به ریس سگ و شامل دو قلب چشم emoji در نظر او.

“عشق سگ! اما من هر چه گل خار است در پس زمینه. زندگی در پنسیلوانیا ما لازم نیست که هر چیزی مانند این که” دیگر پیرو اظهار گرفتار با مناظر زرق و برق دار.

“رو به بالا و رو به سگ!” یکی دیگر پیرو افزود: ارجاع مشترک مطرح یوگا با یک پیچ و تاب.

“ریس Witherdogs” یک چهارم فن اظهار نظر.

ریس نمی ترسم برای به اشتراک گذاشتن جرقه بزند در Instagram صفحه ای که باید کمی از طنز به عنوان یکی دیگر از اخیر سهام نشان می دهد. در اوایل این ماه به عنوان Inquisitr گزارش بور زیبایی نوشته شده throwback ضربه محکم و ناگهانی از ’90s که در آن او را لرزاند رنگ پریده آبی بالای مخزن با تسمه اسپاگتی چند آویز گردن و موهای خود را در سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>