redBus هجوم به ماشین و دوچرخه و ادغام خدمات

دهلی نو: آنلاین, اتوبوس, فروش بلیط پلت فرم redBus روز پنج شنبه وارد به ماشین و دوچرخه تجمع فضا با راه اندازی ‘rPool’ برای ارائه به داخل شهر تحرک خدمات در سرمایه های ملی.

“این سرویس جدید اجازه می دهد تا اتاق را برانگیخت در این سرمایه های ملی به سود و ارائه سواری در خودروهای شخصی خود و دوچرخه در حالی که رفت و آمد بین خانه و محل کار خود را. rPool را می توان به طور مستقیم از درون redBus نرم افزار تلفن همراه” redBus در بیانیه ای گفت.

آن گفت که به منظور ایجاد اعتماد جامعه از سوار بخشندگان و سوار داوطلبان rPool محدود به کار حرفه ای انجام یک رفت و آمد روزانه.

“کاربران تایید شده از طریق شماره تلفن همراه خود را و خود را سازمان, شرکت, شناسه ایمیل و یا یک governement تایید ID” آن گفت:.

بیشتر rPool خواهد خود را پوشش سواری از طریق مکمل بیمه های ارائه شده توسط بیمه خود را شریک در صورت تصادف.

Prakash سنگم مدیر عامل شرکت redBus گفت: “ما خوشحالیم که اعلام راه اندازی rPool خدمات در دهلی نو – یک مفهوم است که در حال حاضر در بر داشت رزونانس در دهلی نو با تصویب در طی استفاده مشترک از ماشین های عجیب و غریب-حتی روز و ما قصد داریم به وسیله نقلیه تجمع بیشتر گسترده است و گسترده. ما معتقدیم rPool خواهد شد یک راه طولانی در آوردن در مورد تغییر در Delhiites’ طرز فکر در مورد به اشتراک گذاشته شده رفت و آمد و کمک نسبت به حفاظت از محیط زیست در مقیاس بزرگ است.”

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>