Red Sox معامله کرده اند Mookie بتی به لس آنجلس داجرز همچنین ارسال پارچ دیوید قیمت هر ESPN خبرنگار

در خیره کننده ترین فیلمهای تجارت از چند سال گذشته در لیگ برتر بیسبال بوستون رد ساکس گزارش فرستاده 2018 لیگ آمریکا MVP outfielder Mookie بتی به لس آنجلس داجرز در یک معامله است که همچنین کشتی lefty hurler قیمت دیوید چاوز به دره. تکان دهنده حرکت بود به گزارش خبرنگار ESPN جف Passan در حساب توییتر خود را و به سرعت تایید شده توسط منابع دیگر.

این معامله هنوز هم می تواند به صورت موانع اگر هر دو بازیکن نتواند به تصویب پزشکی بررسی ، Red Sox در حال گزارش انتقال پرونده پزشکی برای بتی و قیمت به داجرز سه شنبه شب.

بتی, 27 خواهد بود در بازی آخر فصل قبل از او می شود واجد شرایط برای رایگان آژانس در سال 2020 و برخاستیم و رد پیشنهادات متعدد از Red Sox به ثبت یک پسوند به او برخورد که او را در بوستون به 30s. آیا او خواهد امضای تمدید قرارداد در لس آنجلس شناخته نشده است.

او را به کسب درآمد $27 میلیون نفر در سال جاری تحت شرایط یک قرارداد یک ساله با او امضا شده با بوستون در ژانویه 10. که قرارداد تنظیم MLB رکورد گران ترین معامله تا کنون اهدا شد به یک بازیکن بود که واجد شرایط برای داوری با توجه به NBC Sports. همچنین هنوز برای عموم گزارش شده است که آیا Red Sox توافق کرده اند که به پرداخت بخشی از بتی’ $27 میلیون حقوق و دستمزد به عنوان بخشی از توافقنامه تجاری و یا اگر داجرز خواهد مسئول پرداخت بتی مقدار کل.

Alex Verdugo smiles.
داجرز outfielder الکس Verdugo گزارش شده است که رهبری به بوستون. هری چگونه / گتی ایماژ

جانباز بیس بال خبرنگار کن روزنتال گزارش خود را در حساب توییتر که داجرز با توافق برای اعزام 23 ساله outfielder الکس Verdugo به بوستون به عنوان “محور” تجارت بسته در ازای بتی و قیمت که شامل دیگر لس آنجلس بازیکنان و چشم انداز.

اما روزنتال همچنین گزارش داد که یک “سوم تیم” می تواند به نوعی درگیر در معامله.

Verdugo شد داجرز’ دور دوم پیش نویس انتخاب در سال 2014 از Sahuaro دبیرستان در توسان آریزونا. قبل از درد و رنج جراحت در ماه اوت سال 2019 او ضربه 12 خانه اجرا می شود در 377 صفحه ظاهر با یک جامد هر چند نه دیدنی .817 OPS در فصل گذشته.

اما بتی با وجود درد و رنج کاهش از خود 2018 MVP فصل نوشته شده.915 OPS (که بر پایه درصد به علاوه ضربه زنی به طور متوسط) در سال 2019 همراه با 29 خانه اجرا می شود در 706 صفحه ظاهر. بتی نیز به سرقت برده 16 پایگاه و گل 135 اجرا می شود — خوب به اندازه کافی برای رهبری القاعده در اجرا می شود به ثمر رساند و برای دومین سال متوالی است.

در چهار فصل با Red Sox, قیمت, 34, برنده 46 بازی در حالی که از دست دادن 24. در Red Sox جهانی 2018 سری مسابقات قهرمانی برنده فصل او موفق به کسب سه postseason بازی — از جمله دو در سری جهانی در برابر داجرز. بوستون برنده سری که در پنج بازی.

با وجود برنده 2012 AL Cy جوان, جایزه, قیمت خواهد شد برای پنجم لیگ برتر تیم از 13 سال کار حرفه ای, اگر او در نهایت مناسب برای داجرز.

روز یکشنبه از “دین” بیس بال, روزنامه نگاران, پیتر Gammons گزارش داد که یک تجارت بتی به داجرز بود “اجتناب ناپذیر” بر اساس گزارش ها از منابع متعدد در لیگ ملی. بر اساس گزارش اواخر سه شنبه Gammons’ prognostication به نظر می رسد بیش از حد تبدیل شدن به واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر